Жълт картон за Симеон Райков.

89′

Жълт картон за Пламен Николов.

88′

Исмаил Иса не успя да нанесе удар след отлично центриране в наказателното поле Нападателят на Верея поиска да бъде отсъдено нарушение срещу него, но съдията замълча.

84′

Керкар влиза на мястото на Йорданов.

83′

Симеон Райков изравнява резултата от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Бенгюзов срещу Бакалов.

79′

Умарбаев влиза на мястото на Янко Ангелов.

Снимка 327463

79′

Халед Аяри влиза на мястото на Раян Фрикеше.

75′

Исмаил Иса заменя Валери Домовчийски.

74′

Жълт картон за Янко Ангелов.

71′

Райков опита удар от сериозна дистанция, без проблеми за Пламен Колев.

65′

Гол на Георги Андонов бе отменен. Според съдиите нападателят бе овладял топката с ръка преди да нанесе голов удар, но повторенията показаха, че той играе с рамо.

64′

Симеон Райков влиза на мястото на Ванчо Траянов.

63′

Илко Пиргов спаси вратата си от втори гол. Стражът първо отрази удар на Домовчийски след изпълнение на корнер, а след това се позволи и на Енчев да отбележи.

59′

Димо Бакалов пое топката отляво на наказателното поле, намери коридор за стрелба, но ударът му мина покрай вратата.

Снимка 327462

54′

Многоходова атака на Верея. Топката попадна във Валери Домовчийски в наказателното поле, а нападателят опита да намери Георги Андонов, но Ангелов се намеси в последния момент и изби кълбото пред ветерана.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

43′

Фенуш получи топката отдясно, освободи се и стреля от границата на наказателното поле, но над вратата.

42′

Жълт картон за Муса Мохамед.

38′

Удар на Марчев бе блокиран от защитник на Верея и топката излезе в корнер. След изпълнението на ъгловия удар Везалов стреля с глава, но слабо.

32′

Първи точен удар във вратата на Верея. Димо Бакалов стреля с глава, а Пламен Колев успя да избие.

30′

Жълт картон за Димитър Везалов.

Снимка 327459

29′

Крайно неточен удар на Здравко Илиев от далечна дистанция.

22′

Удар на Андонов от пряк свободен удар, но топката попадна право в стената.

19′

Бенгюзов опита удар от границата на наказателното поле, но крайно неточно.

14′

Неточен удар на Банович.

Снимка 327461

13′

Добра атака на Верея. Топката стигна до Георги Андонов отдясно, който стреля в близкия ъгъл на Пиргов, който изби.

7′

ГООООЛ ЗА ВЕРЕЯ!!!! Илиян Йорданов бе изведен сам срещу вратаря на Локомотив и реализира за 0:1.

5′

Слаб удар с глава на Домовчийски.

1′

11. Халед Аяри 24. Хюсеин Сюлеймани

Локомотив (Пловдив) и Верея ще затворят 19-ия кръг на Първа лига с мач в Пловдив. Срещата на "Лаута" започва в 17,30 часа днес.

Домакините ще търсят първа победа под ръководството на Бруно Акрапович, който в първите си 4 срещи начело на "смърфовете" стигна едва до 1 точка и само 1 отбелязан гол.

Коутиньо дойде в Локомотив (Пловдив)

Бразилецът кара проби на "Лаута"

Пловдивчани се тресат от скандали, говори се, че голяма част от футболистите са в конфликт с босненския специалист. Някои от тях пък останаха извън групата за двубоя. Става дума за Дани Кики, Дино Мартинович, Ивайло Марков и Пауло Серджо. Кики дори обяви, че повече няма да е част от Локомотив.

Верея пък продължава с повече от доброто си представяне под ръководството на Илиан Илиев. Въпреки финансовите проблеми в клуба тимът е с актив от 29 точки, а при победа или равенство днес, ще измести Ботев (Пловдив) от петото място в класирането.

Дани Кики приключи с Локомотив (Пловдив)!