Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Гомис носи победата на домакините след като напредна добре, преодоля бранител на гостите и се разписа. Това е и дебютно попадение с екипа на Локо за играча!

88′

Николаев влиза за сметка на голмайстора в този мач Минчев.

86′

Дарко Тасевски изпълни фаул, но ударът му попадна право в ръцете на Луков.

83′

На мястото на Димитър Илиев влиза Гомис

78′

Вуцов! Младият страж излезе и изби много опасна топка, поведена от Минчев.

77′

Вълчев излиза, Тасевски влиза.

76′

Напрежение на терена и извън него. Георги Петков, който е сред резервите получава жълт картон за реплика към съдията

74′

Нова опасност за Славия! Кръстев стреля отдалеч, но Луков отново спаси.

69′

Славия най-после се събужда! Радослав Кирилов се справи с няколко бранители на домакините и стреля, но Луков бе на мястото си и спаси.

66′

Вълчев препъна Илич и след последвалия фаул, Салинас прати топката в наказателното поле, но отново Вуцов показва класа и се намесва решително.

63′

Алмейда изпълни отлично фаул, но топката прелетя над вратата на "белите". Тотална доминация на домакините.

62′

Фиртулеску замени Емил Стоев.

59′

Антовски получава жълт картон

58′

Нова възможност пред домакините! Минчев изскочи на голова позиция и стреля от непосредствена близост, но Вуцов отново бе на мястото си и спаси!

Снимка 509713

54′

Чудесно спасяване на Вуцов! Вратарят на "белите" изби удара на Минчев, топката стигна до Цветанов, който също стреля неуспешно.

50′

Умарбаев изпълни пряк свободен удар, но твърде неточен.

46′

ВИЖТЕ КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Георги Вълчев получава жълт картон след като спря обещаваща атака на домакините

39′

Излъчването на срещата започна до "Диема спорт".

38′

Карабельов стреля в аут

31′

Какъв шанс за домакините! Динис Алмейда нацели гредата.

22′

Славия владее леко инициативата с 55% притежание на топката.

Снимка 509714

20′
Токов удар на "Лаута" лиши от излъчване началото на Локо (Пд) - Славия

Срещата се забави

18′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ)! Умарбаев намери Минчев, който засече и бележи за 1:0!

15′

Удар на Карагарен не намери целта, след като играчът на Локо изкочи зад защитата на Славия.

12′

Токов удар на стадиона попречи на телевизията, излъчваща двубоя, да предава пряко.

10′

Кристиан Илич пропуска да отбележи с удар извън наказателното поле.

5′

Илич стреля към вратата на Вуцов, нo до попадение не се стигна.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

СРЕЩАТА СЕ ЗАБАВИ, ПОРАДИ НЕЯСНИ ВСЕ ОЩЕ ПРИЧИНИ.

1′

50 Александър Колев 73 Венцислав Бенгюзов

Отборите на Локомотив (Пд) и Славия се изправят един срещу друг в последен двубой от програмата за 16-ия кръг в efbet Лига. Двата тима се намират на коренно различни позиции във временното класиране, но през годините са доказали, че винаги правят интересни мачове в столичния квартал "Овча купел".

Домакините се нуждаят от задължителен успех, чрез който да се утвърдят еднолично на второто място в таблицата. От вчера те делят позицията си с ЦСКА. В лагера на "смърфовете" е далеч по-добро, след като в последния кръг, макар и доста трудно, откраднаха трите точки при визитата си на Ботев (Вр).

Александър Тарханов избра групата на Славия за гостуването на Локомотив в Пловдив

Руският специалист търси втора победа навън

В Локомотив няма проблеми с контузени и наказани. Милош Петрович е възстановен от контузията си и ще оформи триото в защита, заедно с Диниш Алмейда и Лукас Масоеро. След дълго лечение на травма, в игра може да видим и Давид Малембана. През седмицата нов договор с клуба подписа и снажният бранител Кристиан Гомис.

Славия постигна първата си за сезона победа като гост едва през изминалия кръг, но сега столичани са пределно мотивирани и за триумф на "Лаута". Въпреки оттласкването от последната позиция, напрежението между фенове, ръководство и старши-треньор продължава да расте.

Феновете на Славия отговориха на Венци: Накрая ще останете  само Вие и смеещият се човек

Феновете на Славия отговориха на Венци: Накрая ще останете само Вие и смеещият се човек

Привържениците с нова декларация

В своя последен мач с екипа на Славия ще излезе Филип Кръстев. Талантливият халф ще продължи кариерата си в белгийския Ломел. До Кръстев в халфовата линия на "белите" ще са Янис Карабелов и Георги Вълчев, а Емил Стоев и Радослав Кирилов ще атакуват по двата фланга.

Гонзо с важна задача за Локо (Пд)

"Смърфовете" търсят нападател

В края на август, Локо (Пд) победи "белите" с 2:0 в София. Общо в елита двата отбора са се срещали 125 пъти, като предимството е на страната на Славия - 59 победи, 34 равенства и 32 загуби. В Пловдив обаче балансът е в полза на Локо - 23 успеха за "черно-белите", 21 равенства и 19 победи за "белите".

Главен съдия на срещата е Георги Иванов, с помощници Красимир Миланов и Станислав Станев. Делегат на БФС е Неделчо Михайлов, а работата на реферите зорко ще следи Стоян Алексиев.