Удар на Зехиров мина от външната страна на мрежата.

85′

Втори жълт картон за Банович.

84′

Васил Панайотов потърси първия си гол с екипа на Черно море, но Луков успя да избие опасния му удар в корнер.

80′

Атанас Зехиров заменя Ради Василев.

77′

Райков влиза на мястото на Карагарен.

71′

Георги Илиев влиза на мястото на Дани Кики.

67′

Опасен удар по земя на Банович, който бе спасен от Макенджиев.

57′

Аралица заменя Илиев.

56′

Жълт картон за Елитон.

51′

Елитон заменя Умарбаев.

45′

Начало на втората част.

45+3′

Край на първото полувреме.

45+1′

Фенуш стреля от пряк свободен удар, Луков се намесва добре и избива.

45′

Жълт картон за Банович.

44′

Парвиз Умарбаев бе най-съобразителен след разбъркване в наказателното поле на Черно море и нанесе удар, който Хасани изби от голлинията.

39′

Васил Панайотов заменя Патрик Андраде.

38′

Жълт картон за Езе.

31′

Жълт картон за Кононго.

29′

ГООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!! Радослав Василев се разписа. Кики центрира от корнер, защитник на Локомотив не успя да изчисти топката и нападателят я прати във вратата за 0:2.

28′

Мартин Луков успя да избие в корнер удар на Юго Кононго.

23′

ГОООООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!! Патрик Андраде се разписа. Дани Кики центрира от пряк свободен удар, защитата на Локо изчисти. Топката попадна в Андраде, който с чудесен удар от далечна дистанция прати топката в десния ъгъл на Луков.

20′

ГРЕДА!!! Топката отново срещна гредата зад Благой Макенджиев. Този път това стана след удар на Буна.

15′

ГРЕДА!!! Удар от въздуха на Филип Михалевич срещна гредата на Макенджиев.

7′

Хубав удар на Димитър Илиев от ъгъла на наказателното поле минава покрай вратата на Черно море.

1′

77. Аралица 71. Панайотов

Черно море гостува на Локомотив (Пловдив) с амбицията да се върне на победния път. Двубоят е тази вечер от 21:00 часа на "Лаута". Варненци спечелиха досега само на старта на сезона с 2:1 над Ботев (Враца) с гол в края. Последваха три равенства и поражение от Септември.

От своя страна "черно-белите" са в серия от 3 поредни победи без допуснат гол. Мартин Луков вече 292 минути не е вадил топката от мрежата си.

Единственият контузен в състава на гостите е Стефан Станчев, докато при домакините аут са Пиргов и Главчев.

Бруно Акрапович: Не трябва да има спокойствие в Локомотив (Пловдив)

Акрапович: Не трябва да има спокойствие в Локо (Пд)

"Трябва постоянно да има напрежение, за да може и конкуренцията да е здрава"

Очаква се треньорът на Черно море Илиан Илиев да пусне като титуляр последното ново попълнение Васил Панайотов, който да си партнира в центъра на терена с Петър Витанов.

Бруно Акрапович едва ли ще прави промени в своя състав. Очаква се завръщането на Анте Аралица. Хърватинът ще играе в атака заедно с Посинкович, а Михалевич ще седне на пейката.