Иванов влиза на мястото на Еуженио.

82′

Карагарен заменя Цветанов.

80′

ГОООООЛ ЗА ЛОКО!!! Ален Ожболт! Момчил Цветанов центрира отляво и качи топката на главата на Ален Ожболт, който с глава вкара за 4:1.

74′

Ожболт влиза на мястото на Бахтич.

68′

Леони заменя Бригидо.

68′

Алфредо заменя Цветков.

67′

Жълт картон за Василев.

65′

ГООООЛ ЗА ЛОКО!!! Димитър Илиев! Аралица свали топката с глава за Илиев, който се откъсна отдясно и с удар по диагонала прати топката за трети път във вратата на Перниш.

62′

Силен удар на Димитър Илиев от границата на наказателното поле минава над вратата на Перниш.

55′

Янко Ангелов заменя Парвиз Умарбаев.

55′

Жълт картон за Везалов.

51′

Жълт картон за Иван Минчев.

45′

Начало на втората част.

45+3′

Край на първата част.

45+2′

Берое изпълни заучено ъгловия удар. Камбуров се освободи на точката на дузпата и получи топката, но стреля над напречната греда.

45+1′

Педро Еуженио опита удар от далечна дистанция, който рикошира в играч на домакините и излезе в корнер.

43′

Жълт картон за Бригидо.

39′

ГОООООЛ ЗА ЛОКО!!! Един Бахтич!!! Димитър Илиев със страхотен пас намери Бахтич в наказателното поле, който овладя топката и с мощен удар вкара за 2:1.

34′

Жълт картон за Банович.

33′

Червен картон за Охене.

31′

ГОООЛ ЗА ЛОКО!!! Димитър Везалов! "Черно-белите" успяха да стигнат до изравнителен гол. Стивън Езе свали топката с глава след центриране от корнер. Кълбото стигна до Димитър Везалов, който овладя и нанесе удар. Никита Баранов блокира топката, която рикошира в защитника и влезе във вратата за 1:1.

23′

ГОООООЛ ЗА БЕРОЕ!!! Рубен Бригидо!!! Страрозагорци организираха отлична атака. Бандаловски намери Бригидо в наказателното поле със страхотен външен фалц. Португалецът овладя топката и от малък ъгъл прониза Луков.

18′

Жълт картон за Цветанов.

10′

Жълт картон за Педро Еуженио.

3′

Удар на Умарбаев от пряк свободен удар минава над вратата.

2′

Жълт картон за Бандаловски.

1′

9. Карагарен 70. Иванов

Днес от 15:00 часа, Локомотив (Пловдив) приема Берое в двубой от 24-ия кръг в Първа лига.

"Смърфовете" ще търсят първата си победа от началото на пролетния полусезон, след като записаха едно равенство и две загуби и търсят начини да излязат от кризата.

Локомотив (Пловдив) с най-доброто срещу Берое

Вижте групата на "черно-белите"

Бруно Акрапович няма да може да разчита единствено на Мустафа Абдулхани, който е контузен, като всички останали футболисти са здрави и на линия за двубоя.

Заралии са в далеч по-добра форма, като допуснаха само една грешка - загуба от Септември (0:1) на старта на полусезона.