Локомотив (София) победи като гост Любимец с 2:0. След победата, „железничарите" остават на 10-а позиция, но на цели 7 точки от 11-ия Черноморец. Любимец пък се срина на последната позиция и ще се подвизава в „Б" група от новия сезон.

Мачът започна равностойно. В 6-ата минута Кикарин от отбора на домакините стреля с глава, но встрани от вратата. Десет минути по-късно пък Маркиньос стреля в ръцете на вратаря Рашков.

Именно бразилецът с български паспорт открадна една топка в центъра на терена и веднага подаде на Димитър Илиев. Нападателят напредна и с прецизен шут прати топката в мрежата. 0:1!

В края на полувремето, Вълчанов от домакините стреля, но встрани от вратата.

Втората част отново започна равностойно, но както през първото полувреме, така и сега, Локомотив (София) успяха да отбележат. Отново след грешка в центъра, Иво Иванов изведе Даниел Генов зад отбраната, който не пропусна да реализира.

До края на двубоя не се случи нищо интересно. Локомотив разиграваха топката доволни от резултата.