Локо (Сф) и Миньор завършиха наравно 1:1 в мач, игран на „Българска армия". „Железничарите" могат горчиво да съжаляват за изпуснатата победа, след като допуснаха изравнително попадение в 94-ата минута на мача.

Головете бяха реализирани от Младен Стоев (10) и Бибишков (94). Перничани играха и с човек по-малко след 88-ата минута, когато Сабри бе изгонен с директен червен картон.

Преди мача капитанът на Локо (Сф) Кристиян Добрев получи почетна фланелка от феновете на тима заради своя личен рекорд от 300 мача в „А" група.

Срещата започна равностойно. В 10-ата минута обаче импровизираните домакини излязоха напред в резултата. Младен Стоев изпълни пряк свободен удар и директно прати топката във вратата на "чуковете". Последваха нови възможности за „железничарите". В 29-ата минута Даниел Пеев сложи топката на главата на Манчев, но ударът му попадна право в ръцете на Чворович.

Втората част започна с повече опасности, реализирани от домакините. В 57-ата минута Кристиян Добрев пробва да отбележи директно от пряк свободен удар от малък ъгъл, но неточно. 15 минути преди края на мача се стигна и до най-спорния момент. Гостите претендираха за дузпа. Според тях Кондев  е играл с ръка в наказателното поле. Главният рефер Георги Йорданов обаче остана безмълвен и не отсъди нищо.

В 88-ата минута перничани останаха с човек по-малко, след като Сабри бе изгонен с директен червен картон след като фаулира откъсващият се Манолов. В 94-ата минута, гостите изненадаха много неприятно столичани. Милен Василев центрира към Бибишков, който с глава изравни резултата.

След този мач, Локо (Сф) запазва 13-ата си позиция, а Миньор са 9-и.