Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА! ЛОКО ПОБЕДИ ЧЕРНО МОРЕ С 2:1!

88′

Мартин Камбуров сам си изработи отлично положение и стреля, но топката прелетя близо до вратата.

85′

Срещата се доиграва, без опасни положения пред двете врати.

78′

Йевтовски замени Бакалов.

76′

Пламен Николов пропусна центриране зад гърба си и Димо Бакалов можеше да стреля от вратарското поле във вратата, но прати топката в аут.

75′

Гонзо изглежда все по-бесен. Зрители на трибуните допълнително изнервят с реплики игралия някога на "Лаута".

73′

Филип Хлупик излезе, влезе Хосе Пируло.

69′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Дино Мартинович бе намерен много добре от Бакалов, който сви към влезлия скоро в игра и той с едно докосване направи обрата пълен. След попадението, Мартинович прескочи огражданията и "седна" в трибуната между феновете, а децата наоколо бързо го наобиколиха.

64′

Минков ритна грубо отзад Бакалов и получи жълт картон за ужас на бесния Гонзо.

60′

Мартинович влезе на мястото на Кики.

57′

Балджийски замени Йосков.

52′

Добра атака за домакините! Бакалов опита да намери Кики в наказателното поле, но Станчев застана на пътя на топката и спаси отбора си от попадение.

50′

Спокойна игра в първите минути на втората част.

46′

Серджо замени Крумов.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Неточен удар на Даниел Георгиев.

38′

Опит да бъде намерен Мартин Камбуров, но вратарят Михайлов излезе и лови сигурно.

30′

Кузма се пребори с бранител и стреля към вратата, но не показа нужната точност и топката излезе в аут.

23′

Котев отклони с глава след центриране, но нямаше кой да засече топката.

22′

Даниел Георгиев фаулира Парвиз Умарбаев и получава картон.

18′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ)! Кой, ако не Камбуров? Иван Горанов центрира, Везалов стреля, Михайлов изби, а Камбуров засече отбилата се топка, изпреварвайки Станчев, за да вкара за 1:1!

15′

Ванчо Траянов навлезе в наказателното поле, но Венков бе на правилното място и изби топката.

10′

Локо владее инициативата, но "моряците" се затварят умело до момента.

6′

Мартин Камбуров изпълни от фаул, но вратарят се намеси решително и изби ударът, който иначе влизаше право във вратата.

2′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Марек Кузма намери младия Николай Минков пред наказателното поле и той с прехвърлящ удар направи резултата 0:1!

1′

10. Илиан Илиев

Локомотив (Пловдив) посреща Черно море в мач от първата шестица на Първа лига. Срещата на "Лаута" започва в 20:00 часа.

Домакините ще гонят победата с всички сили, за да увеличат шансовете си за класиране в Лига Европа. В момента те изостават на 3 точки от четвъртото място, което може да даде квота за евротурнирите.

Железничарите обаче имат предимство в преките мачове с русенци, както и лесна програма. В следващия кръг те са домакини на прекия съперник, а в последния гостуват на Лудогорец, който ще бъде със състав от резерви и юноши.

Сериозни премии в Локо (Пд) при класиране в Европа

В момента футболистите не получават бонуси за отделни мачове

Старши треньорът на "черно-белите" - Войн Войнов ще заложи на офанзивен състав, като в атаката Мартин Камбуров ще бъде подкрепян от Веселин Марчев и Димо Бакалов. От задна позиция ще атакува Дани Кики. В центъра на халфовата линия ще са Парвиз Умарбаев и Ванчо Траянов.

Няколко охранители пък ще бъдат разположени допълнително пред централната трибуна на стадиона, за да озаптяват фенове на Локо, които се заяждат във всеки мач със старши треньора на Черно море Георги Иванов-Гонзо. След края на миналия двубой на "Лаута", който бе спечелен от домакините с 1:0, се разрази страшен скандал и се наложи да се намесват гардове.