Отборите на Локомотив (Пловдив) и Черно море (Варна) не успяха да излъчат победител и завършиха наравно 1:1 в пореден мач от 17-ия кръг на родната „А" футболна група. Двата отбора си размениха по едно полувреме, в което имаха надмощие.

Първата част бе за домакините, които успяха да открият резултата в края чрез ветеранът Мартин Камбуров. Опитният нападател се разписа, след като бе намерен отлично в полето от Карагерен. Още до почивката обаче и на двамата треньори им се наложи да направят по една принудителна промяна.

След почивката гостите от Варна взеха инициативата и на свой ред застрашиха съперника. Още в 46-ата минута Симеон Райков бе близо до изравнителен гол, но Данчо Господинов не позволи топката да премине зад гърба му.

Постепенно натискът на „моряците" за увеличаваше и неизбежното се случи в 80-ата минута, когато резервата Курьор вкара за 1:1. До края на срещата на терена, а и около него, имаше доста нерви, но до нови попадения така и не се стигна.

ЛОКОМОТИВ (ПД) - ЧЕРНО МОРЕ 1:1 (СЪСТАВИ И КОМЕНТАР)