Тимът на Левски не срещна проблеми при домакинството си на Берое и победи с 2:0 в среща от 21-ия кръг на родната "А" група.

Точни за "сините", които се завърнаха на клубния си стадион "Георги Аспарухов" за пръв път от началото на годината, бяха Георги Иванов и Емил Ангелов.

Възпитаниците на старши треньора Станимир Стоилов имаха пълно превъзходство в срещата и можеха да запишат и по-убедителен успех, но направиха цял куп пропуски пред вратата на гостите. Валери Домовчийски, Христо Йовов и Георги Иванов изтърваха най-чистите положения за "сините".

Левски поведе в 28-та минута, когато Христо Йовов изведе Гонзо сам срещу вратаря на гостите и нападателят не сгреши.

Крайният резултат пък бе оформен от Емил Ангелов в последната 90-та минута на двубоя. Той проби през центъра и, след отлично двойно подаване с Георги Иванов, също се озова очи в очи със стража на Берое Беконе и вкара за 2:0.

Старозагорци също създадоха интересни положения пред вратата на Георги Петков, но Куоки и Списич нямаха късмет.

Така с тази победа "сините" си върнаха преднината от три точки пред ЦСКА на върха в класирането. Левски има 51 т., а в следващия кръг момчетата на Станимир Стоилов почиват.