Тук можете да проследите на живо развитието на дербито от 29-ия кръг на родната "А" футболна група между отборите на Левски и Литекс. Двубоят е от 19:30 часа на стадион "Георги Аспарухов" в столицата.

Левски 1:1 Литекс

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Стадион "Георги Аспарухов", 20 000 зрители.

Състави: Левски: Петков, Дяков, Топузаков, Лусио Вагнер, Станислав Ангелов, Ричард, Боримиров, Мирослав Иванов, Георги Иванов, Телкийски и Йовов.
Литекс: Вутов, Берберович, Желев, Кирилов, Генчев, Ивелин Попов, Йеленкович, Паланков, Златинов, Сандриньо и Новакович.

3-та минута - изстрел на Лусио Вагнер от фаул. Над вратата на Литекс.
10-та минута - първа опасна ситуация за Литекс. Изстрел на Сандриньо преминава над вратата на Георги Петков.
16-та минута - Петър Златинов технично се измъква от защитата на Левски и стреля над вратата на "сините".
20-та минута - Бърза атака на Левски. Мирослав Иванов разиграва с Георги Иванов, който извежда Йовов в наказателното поле на Литекс, но той не успява да засече топката във вратата на гостите.
23-та минута - пробив на Мирослав Иванов и изстрел в страни от вратата на Литекс.
28-та минута - Мирослав Иванов стреля със задна ножица. Топката минава над вратата на Вутов.
34-та минута - гол за Левски 1:0. Христо Йовов е съборен в наказателното поле. Реферът отсъжда дузпа, която Димитър Телкийски бележи.
40-та минута - Христо Йовов и Телкийски разиграват серия от двойни подавания и извеждат Мирослав Иванов на стрелкова позиция. Защитник на Литекс избива в ъглов удар.
42-ата минута - изстрел на Ивелин Попов от Литекс е избит в ъглов удар от вратаря Георги Петков.
45-та минута - жълт картон за Богомил Дяков от Левски за нарушение срещу Паланков.

полувреме: Левски - Литекс 1:0

46-та минута - двойна смяна в Литекс. Трейшел сменя Тодор Паланков. Любчо Любенов започва второто полувреме вместо Ивелин Попов.
61-ата минута - Сандриньо е изведен на стрелкова позиция в наказателното поле на Левски. Бразилецът опитва да прехвърли Петков, но не успява.
63-ата минута - гол за Литекс 1:1. Миливое Новакович след самостоятелен пробив преодолява Топузаков и Станислав Ангелов и бележи.
64-та минута - две смени в състава на Левски. Емил Ангелов сменя Георги Иванов. Един от най-активните за Левски през първата част Мирослав Иванов е заменен от Домовчийски.
74-ата минута - Джемал Берберович от Литекс чисти топката от краката на Йовов в наказателното поле на ловчанлии.
77-ата минута - опит на Домовчийски за странична ножица, но без успех.
78-ата минута - смяна в Левски. Димитър Телкийски е заменен от Милан Коприваров.
90-та минута - Станислав Ангелов центрира в наказателното поле, като вратаря Вутов изпреварва в последния момент Емил Ангелов.

край на мача Левски - Литекс 1:1