Край на срещата.

90+1′

Мапуку напредна и нанесе удар, но Михайлов изби в корнер.

87′

Обертан излъга бранител на Черно море и върна към точката за дузпа, където Белмонт нанесе много неточен удар.

80′

Мапуку влиза на мястото на Буш.

Снимка 315464

79′

Нов пропуск на Буш! Левски организира добра атака. Обертан върна към Буш в наказателното поле, но ударът на румънеца мина покрай дясната греда.

78′

Антони Белмонт влиза на мястото на Жерсон Кабрал.

76′

Николай Минков влиза на мястото на Костадинов.

70′

Отлично спасяване на Михайлов! Стражът остави отбора си в мача, след като се намеси отлично при удар на Яблонски след изпълнение на пряк свободен удар.

69′

Буш отне топката от Костадинов и без да се бави нанесе силен удар, но Михайлов изби в корнер.

Снимка 315466

63′

Буш овладя на гърди, напредна и опита удар отдалеч - твърде неточно в аут.

Снимка 315461

61′

Опасен удар в близкия ъгъл на Кузма, Митрев плонжира и изби в корнер.

60′

Слаб удар от дистанция на Панайотов - без проблеми за Михайлов.

59′

Добра възможност за Черно море. Зехиров бе намерен отляво, но Митрев излезе, затвори ъгъла за играча на Черно море и изби в корнер.

58′

Марек Кузма заменя Чунчуков.

56′

Нова неубедителна намеса на Михайлов! Жорди Гомес опита техничен удар от фаул, топката тупна пред стража на Черно море, който се опита да я улови, но не успя. Бранител на гостите се намеси и изчисти.

55′

Жълт картон за Илия Миланов.

51′

Жорди Гомес центрира от пряк свободен удар, Михайлов не се намеси добре, но нито един играч в синьо не успя да играе с топката и варненци изчистиха.

Снимка 315460

50′

Жълт картон за Илиас Хасани.

47′

Обертан напредна с топката, излъга бранител, но пропусна момента за шут и кълбото му бе отнето.

46′

Центриране в наказателното поле на Черно море към Буш, там вратарят на гостите удари румънеца, но дузпа не бе отсъдена.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

39′

Центриране на Георги Илиев от пряк свободен удар, няколко играчи се разминаха с топката и бранител на "сините" изчисти топката.

32′

Жълт картон за Александър Цветков.

29′

Зехиров нагласи топката на левия си крак и нанесе опасен удар, който мина на около метър от страничната греда на Митрев.

Снимка 315451

28′

Обертан с глава прати топката в ръцете на Михайлов.

24′

Непростим пропуск на Яблонски! Жорди Гомес опита далечен шут, Михайлов не се намеси убедително и изпусна топката, която попадна в чеха, но ударът му мина високо над вратата.

22′

Обертан намери Буш в наказателното поле, румънецът опита да нанесе удар, но бранител на Черно море изби топката в корнер.

Снимка 315448

18′

Чунчуков свали топката за Георги Илиев в наказателното поле на Левски, но Митрев излезе и улови.

12′

Давид Яблонски бележи за Левски! Чешкият бранител се разписа след изпълнение на корнер, като засече центриране от корнер.

11′

ГРЕДА!!! Отлично изпълнение на Жорди Гомес от пряк свободен удар среща страничния стълб.

Снимка 315450

10′

Божидар Митрев спаси дузпа! Стражът на "сините" улови крайно несериозния удар на Георги Илиев. Дузпата бе отсъдена за нарушение на Васил Панайотов срещу Огнянов.

4′

Много неточен удар на Георги Илиев от далечна дистанция.

Снимка 315449

1′

75. Алекс Боримиров 35. Мартин Минчев

Левски посреща Черно море в мач от 11-ия кръг на Първа лига. Двубоят на стадион "Георги Аспарухов" започва в 17,30 часа.

"Моряците" са един от най-подходящите съперници за "сините". Варненци вече 59 години нямат победа при визита на "сините" в София. Всъщност в цялата история на сблъсъците между тези два тима в столицата, варненци имат едва 3 победи на сметката си и цели 45 загуби. 9 срещи пък са завършвали наравно.

Черно море изпадна в сериозна криза напоследък и треньорът Георги Иванов напусна. Временен наставник на тима е неговият помощник Емануил Луканов, а от днешния мач до голяма степен ще зависи дали ще му се гласува доверие занапред.

Васил Панайотов: Давам най-доброто от себе си за Левски

Васко Панайотов: Нещата ще ни се получат, любимият ми играч е Стилиян Петров

"Делио Роси промени много неща"

Левски все още не е допуснал гол във своята врата като домакин от началото на първенството. След идването на Делио Роси, "сините" подобриха значително представянето си в отбрана. В последните си две срещи  те обаче отбелязаха едва един гол, дошъл в продълженията на мача за Купата на България срещу Ботев (Гълъбово).

За столичани аут за мача са Нелуц Рошу и Мики Орачев. В състава на гостите ще отсъстват контузените Александров, Сукуна и Витиня.