Хасково записа изненадваща победа над Берое. Тимът на Емил Велев се наложи с 1:0 над старозагорци. Въпреки трите точки Хасково остана на последното място. Берое остана пък трети, но до преди изиграването на повечето мачове от кръга.

Началото на срещата на „Ямача" се забави заради куриоз, достоен само за „А" група. Домакините бяха поверили охраната на срещата на фирма, която се оказа, че няма лиценз. Все пак положението бе спасено от полицията и така 15 минути по-късно бе даден началният съдийски сигнал.

Единственото попадение падна в 11-ата минута, когато Владислав Узунов пробва изненадващ удар от далечна дистанция, изненадвайки Макенджиев за 1:0.

До края на мача липсваха сериозни голови положения пред двете врати и така срещата завърши с минимална победа за домакините.