Иванов лови удар от далечна дистанция на Илиев.

Йорданов влиза на мястото на Ндонгала.

76′

Удар с глава на Хубчев минава покрай вратата.

75′

Спасяване на Митрович!!! Стоянов намери Младенов в наказателното поле, който изпревари Хантакиас и нанесе удар, който швейцарският вратар отрази.

74′

Кики влиза на мястото на Енчев.

72′

Родриго стреля опасно след центриране от корнер, но отново Иванов се намеси блестящо и изби.

71′

Минчев пропусна дузпа!!! Младият нападател на Черно море нанесе удар, който бе отразен от Иванов, а след това топката срещна гредата. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Илиев срещу Минчев.

70′

Жълт картон за Илиев.

68′

ГРЕДА!!! Нов отличен шанс за изравняване се откри пред Черно море! Ндонгала проби в наказателното поле и нанесе удар, който срещна гредата.

66′

Опасен удар на Стоянов минава покрай вратата.

65′

Нов шанс пред Черно море! Ндонгала намери Илиев в наказателното поле. Младокът бързо се обърна и отправи удар, който бе неточен.

62′

Жълт картон за Колев.

60′

Удар от дистанция на Минчев е блокиран.

58′

Жълт картон за Боджадж.

52′

Илиев пропусна отличен шанс за изравняване на резултата! Христо Иванов сбърка при изнасянето на топката. Кълбото стигна до Илиан Илиев, който вместо да потърси взаимодействие със свой съотборник реши да стреля, но вратарят на домакините се справи.

51′

Колев влиза на мястото на Пехливанов.

49′

Ндонгала проби отдясно и влезе навътре в полето. Конгоанецът нанесе удар, който бе блокиран и излезе в корнер.

45′

Начало на втората част.

45+3′

Край на първата част.

45+2′

ГОООЛ ЗА ЕТЪР!!! Румен Руменов бележи от дузпа. Халфът стреля в центъра на вратата и откри резултата.

45+1′

Жълт картон за Енчев.

42′

Дани Младенов свали топката за Боджадж пред наказателното поле. Нападателят обаче стреля безкрайно неточно и прати топката над вратата.

39′

Топката стигна до Родриго след изпълнение на корнер. Бразилецът потърси далечния ъгъл, но не сполучи.

35′

Пехливанов влиза на мястото на Станоев.

34′

Пропуск на Родриго! Панайотов с отличен пас изведе бразилския халф зад защитата на "болярите". Родриго овладя топката и опита прехвърлящ удар, който мина над вратата.

33′

Удар на Димов от пряк свободен удар минава покрай вратата.

27′

Спасяване на Митрович!!! Здравко Илиев проби отдясно до аутлинията и центрира в наказателното поле, където Младенов отправи удар с глава, който бе отразен от вратаря на Черно море.

19′

Родриго опита удар към вратата на Етър, който не затрудни Иванов.

16′

Жълт картон за Ковачев.

12′

Първа добра възможност за Черно море! Цветомир Панов проби отляво, нахлу в наказателното поле и отправи опасен удар, който Иванов изби в корнер. След изпълнението на ъгловия удар Панайотов стреля неточно.

7′

Неточен удар от дистанция на Димов.

1′

7. Ангелов 8. Янчев

Етър и Черно море откриват съботната програма от 16-ия кръг в шампионата.

"Моряците" влизат в мача след две поредни загуби без отбелязан гол - 0:1 от Локомотив (Пловдив) и 0:2 срещу ЦСКА във Варна. Съперникът им също е в негативна серия, като в последните си две срещи записа загуби от ЦСКА (0:4) и Левски (0:3).

Фенове на Черно море: Зад Илиев сме! Ако той реши да си тръгне, пак няма да дойде по-добър...

Подкрепиха го

Всичко това прави битката на "Ивайло" повече от интересна, а постигането на три точки от нея - приоритетна цел за гореспоменатите.

Гостите ще бъдат без Иса, който е контузен. В негово отсъствие атаката ще води младия Мартин Минчев. Той има опит на тази позиция, а като юноша е играл като централен нападател. В групата на треньора Илиан Илиев се завръща Ндонгала, на линия е и вратарят Дюлгеров за сметка на Иван Дичевски.

Росен Кирилов: Излизаме за победа на всяка цена срещу Черно море

"Искам да видя много по-агресивна игра"

Аут от сметките на треньора Росен Кирилов е капитанът Иван Стоянов, който е контузен. В групата на Етър след изтърпяно наказание се завръща Здравко Илиев.

Главен съдия на срещата е Никола Попов, с помощници Иво Колев и Мартин Венев. Делегат на БФС е Райчо Райчев, а работата на реферите зорко ще следи Мартин Богдев.