Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача.

90+2′

Амаду Сукуна излезе сам срещу Антонов, но вратарят на Дунав се справи и изби удара на нападателя.

89′

Янчев влиза вместо Георги Илиев.

78′

Зехиров проби отляво, но Антонов скъси ъгъла и изби топката корнер.

71′

Сукуп сменя Антон Огнянов.

68′

Жълт картон за Марем.

66′

Костадинов влиза на мястото на Димов.

65′

Пропуск на Черно море! Александър Цветков напредна отляво и пусна успореден пас в наказателното поле за Сукуна, но французинът не успя да засече топката.

62′

Жълт картон за Димов.

61′

Антон Огнянов се измъкна отляво, напредна с топката и стреля, а Антонов успя да закачи кълбото, което излезе в корнер.

60′

Георгиев влиза на мястото на Будинов.

52′

Михайлов спасявва удар на Мирослав Будинов.

50′

Много неточен удар на Васил Шопов, топката минава високо над вратата.

Снимка 324439

46′

Ненов влиза на мястото на Патев.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първо полувреме.

43′

Патев намери Шопов в наказателното поле, който излезе от дълбочина и стреля от въздуха, но неточно в аут.

42′

Жълт картон за Хасани.

37′

Удар на Хубчев от фаул - право в ръцете на Михайлов.

33′

Будинов опита извеждащ пас към Шопов, но Михайлов внимаваше, излезе и улови топката.

Снимка 324435

32′

Будинов бе близо до изравнителен гол. Шопов центрира от корнер, а в наказателното поле нападателят се измъкна и с глава стреля над вратата.

27′

Ятоба намери Шопов пред наказателното поле. Халфът на Дунав опита техничен удар, който мина покрай вратата на Михайлов.

22′

Пропуск на Сукуна! Гостите организираха многоходова атака, при която Зехиров свали топката в наказателното поле на Дунав, където Сукуна от няколко метра стреля над вратата, а при удара е имало и рикошет.

Снимка 324433

16′

Жълт картон за Александров.

13′

ГОООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!! Бирсент Карагерен си вкара автогол. Черно море организира добра атака. Зехиров пусна към Георги Илиев отдясно, капитанът на "моряците" центрира за Мариян Огнянов в наказателното поле, където Карагерен си вкара автогол.

1′

94. Юлиан Ненов

Дунав приема Черно море в мач от 16-ия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 12,30 часа на Градския стадион в Русе.

"Драконите" ще се опитат да постигнат първи успех под ръководството на новия си треньор Малин Орачев. Специалистът дебютира с равенство в Стара Загора срещу Берое, но сега неговият отбор ще се изправи срещу един от най-неудобните гости в елита. Аут за мача днес е контузеният Красимир Станоев.

От Дунав: Мястото ни в таблицата е незавидно, стадионът празен, но вярваме, че идват по-добри дни

"Нека бъдем единни за успеха на отбора"

Наставникът на Черно море Емануел Луканов не може да попълни групата за гостуването в Русе. Аут за мача са Марек Кузма, Георги Божилов, Цветелин Чунчуков, Витиня, Мартин Костадинов и Евгений Боровик.

Три точки днес ще измъкнат Дунав от предпоследното място във временното класиране, от друга страна Черно море отново ще влезе в Топ 6 при победа днес.