Отборите на Локомотив (Пловдив) и Миньор завършиха 3:3 в последния двубой от 12-ия кръг на "А" група. Всички попадения в срещата паднаха в заключителните 30 минути.

Мачът се игра на стадион "Локомотив" в София заради наказанието, наложено на "смърфовете" след дербито с Ботев.

Символичните домакини поведоха с 2:0 след две попадения на Димитър Илиев. Ивайло Цветков намали в 74-ата минута, след като топката кацна на главата му при чудесно центриране от фаул.

Само минута по-късно Данов направи 3:1 след удар с глава. В последните четири минути перничани стигнаха до точката. Първо Горан Янкович се разписа за 3:2, а крайният резултат бе оформен от Цветков, който реализира втория си гол в мача в 88-ата минута.