Миньор (Перник) и Калиакра не успяха да се победят в мач от 12-тия кръг на „А” група. Двубоят, който се игра на „Стадиона на мира” в Перник завърши при резултат 1:1. Перничани владееха инициативата в по-голямата част от срещата.

Каварненци, които бяха водени от Радостин Трифонов в тази среща, трудно съумяваха да издържат на натиска на домакините. Първите 45 минути на срещата бяха доста скучни и в тях не се случи нищо по-интересно за малкото зрители на „Стадиона на мира”.

През втората част мачът се съживи. В 60-ата минута Брахими бе спънат в наказателното поле от Ковачев, след което съдията Владимир Вълков посочи бялата точка. Зад топката застана Крум Бибишков, който бе точен за 1:0. През следващите минути „чуковете” направиха всичко възможно да удвоят резултата, но това така и не се получаваше. В последните 10 минути на срещата каварненци все пак се осмелиха да погледнат към вратата на Чворович. Натискът им даде резултат и в 79-ата минута, Садула изравни резултата.

След тази срещата, Миньор запазва 9-ата си позиция в класирането, а Калиакра остава на предпоследното 15 място.