Общо за около 7 минути бе спряна играта.

Ще бъде любопитно да видим какво ще бъде продължението в края на срещата.

Снимка 312944

50′

Димки и факли първо от феновете на гостите, а след това и от страна на тези на домакините.

Играта временно е прекъсната.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първата част от двубоя започна с натиск на домакините. Футболистите на ЦСКА се бяха прибрали в собствената си половина и приеха играта в полето си.

Освен с един силен изстрел на Цветков обаче, "моряците" не успяха да застрашат съперника си с нищо по-сериозно.

"Червените" малко по малко изравниха играта и на свой ред взеха инициативата. Те действаха основно на контраатака, като в останалото време се стремяха да рушат това, което опонентите им градяха.

В даден момент от сблъсъка домакините предприеха подобна тактика и спорът се пренесе изцяло в средата на терена.

Острите акции намаляха драстично, а темпото се забави.

В самия край на полувремето Манолев все пак прати топката в мрежата, но страничният съдия сигнализира за засада. Повторенията не доказаха категорично, че такава, или пък нарушение на правилата, е била налична.

45′

Почивка.

44′

Жълт картон за Малинов.

40′

Манолев вкарва топката в мрежата!

Голът обаче е отменен заради засада.

35′

Пауза за освежаване.

Нищо интересно и кой знае колко запомнящо се на терена, до момента.

30′

Засада на Густаво Кулма.

Добра, скоростна акция за гостите.

27′

Без голови ситуации в двете половини от терена.

Топката се задържа през огромна част от времето в средата на игрището.

21′

Добра акция на Каранга.

Пасът му към Манолев обаче не е успешен.

17′

Извеждащо подаване към Чунчуков.

Чорбаджийски предотвратява опасността пред вратата на тима си.

14′

Шут на Цветков!

Топката минава над вратата на съперника.

12′

Боровик сякаш поваля Манолев в пеналта си.

Повторенията не са категорични.

Сигнал за дузпа няма.

11′

Тиаго Родригес стреля!

Вратарят на Черно море хваща топката в ръцете си.

8′

Постепенна атака за футболистите на ЦСКА.

Без завършващ изстрел в полза на "червените".

7′

Жълт картон за Фернандо Каранга.

5′

Игра основно в центъра на терена.

Състезателите на ЦСКА са плътно прибрани в собствената си половина.

2′

Удобна ситуация за домакините, непосредствено след началния съдийски сигнал.

Божилов пропуска да се разпише от статичното положение.

1′

97. Николай Минков 19. Кирил Десподов

ЦСКА гостува на Черно море в търсене на седма поредна победа в Първа лига. Двубоят на стадион "Тича" е днес от 20:00 часа.

"Червените" са лидери във временното класиране и са отборът и ще се стремят да продължат успешната си серия.

В същото време варненци записаха две поражения поред, след като стартираха шампионата обещаващо.

"Армейците" нямат победа на този терен от 2008-а година и ще се стремят да прекъснат тази негативна серия.

Стамен Белчев: Трябва да накараме Черно море да се съобрази с нас

Стамен Белчев: Трябва да затвърдим постоянството си (ВИДЕО)

"Червените" гостуват на Черно море във Варна

Треньорът на домакините Георги Иванов може да изненада като пусне последното ново попълнение Амаду Сукуна титуляр, но е малко вероятно това да се случи. Очакванията са атаката да бъде водена от Цветелин Чунчуков.

На разположение на Гонзо вече е централният бранител Илиас Хасани. Алжирският национал ще си партнира с Александър Цветков в центъра на отбраната.

Стамен Белчев взе група от 21 футболисти за Варна, като отборът ще остане край морето до мача с Несебър за Купата на България.

Със сигурност специалистът ще направи една промяна в стартовия състав - Станислав Манолев ще започне като титуляр за сметка на Кирил Десподов. По лявото крило ще започне Густаво Кулма, който се намира в отлична форма.

Георги Иванов: Няма да се браним във Варна срещу ЦСКА

Гонзо: Трябва да дадем максимума срещу ЦСКА

"В България вече всеки може да победи всеки"