Черно море и Славия не успяха да се победят и приключиха наравно 1:1 в мач от втората шестица от четвъртия плейофен кръг.

Двата тима изиграха интересен мач, в който създадоха не малко голови положения. Първите 45 минути определено бяха на сметката на Славия. Столичани играха по-агресивно и на няколко пъти създадоха сериозни опасности пред вратата на Чанович, но така и не се намери кой да нанесе точния завършващ удар.

След почивката "белите", които в този играха в черни екипи, откриха резултата. Славчо Шоколаров центрира в полето към Ивайло Димитров, който надскочи Стефан Станчев и с глава вкара за 0:1.

Радостта на гостите обаче бе твърде кратка. Само 4 минутки по-късно Черно море изравни резултата. И това попадение дойде след точен удар с глава. Разписа се Бургхард, който засече центриране от корнер.

До края срещата продължи да бъде интересна, като Манзоро и Ивайло Димитров бяха близо до втори гол за Славия, а Райков на няколко пъти отправи опасни удари за домакините. В крайна сметка нови голове не паднаха и двата отбора поделиха по точка.

ЧЕРНО МОРЕ - СЛАВИЯ 1:1 (СЪСТАВИ И КОМЕНТАР)