Костов лови удар на Лукас Саша от средна дистанция.

Вандерсон получи диагонален пас от Натанаел, но прати топката покрай вратата.

73′

Форстър заменя Кампаняро.

70′

Лудогорец бе близо до пети гол. "Орлите" организираха многоходова атака, която завърши с удар на Кампаняро от малък ъгъл, но Костов се справи и изби в корнер.

66′

Петър Атанасов напредна отляво и потърси Домовчийски в наказателното поле. Нападателят обаче не успя да насочи топката към вратата.

63′

Горалски влиза на мястото на Дяков.

61′

Удар с глава на Недялков след центриране от корнер минава високо над вратата.

60′

Жълт картон за Михайлов.

60′

Ненов влиза на мястото на Георгиев.

53′

ГОООЛ ЗА БОТЕВ!!! Петър Атанасов центрира от ляво в наказателното поле, където Валери Домовчийски с глава вкара за 1:4.

46′

Домовчийски заменя Миланов.

46′

Лукас Саша влиза на мястото на Сисиньо.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

45′

Жълт картон за Сисиньо.

43′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Попаденията във вратата на Ботев продължават да валят. Клаудиу Кешеру вкара трети гол, след като получи отлично подаване от Лукоки.

39′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Кешеру направи резултата класически. Разградчани организираха нова отлична атака. Кешеру намери Лукоки отдясно, холандецът проби и намери румънеца в наказателното поле, а той прати топката във вратата на Костов за трети път.

28′

Костов спаси вратата си от трети гол. Натанаел пусна към Вандерсон отляво, а бразилецът опита удар от движение, който бе избит от вратаря на врачани.

25′

Нов пропуск за Марселиньо!!! Вандерсон изведе своя съотборник сам срещу Краси Костов, но бразилецът стреля право в тялото на стража.

24′

Пропуск на Марселиньо! Защитата на Ботев не успя да изчисти центриране на Натанаел. Марселиньо пое топката и фронтално срещу вратата стреля в аут.

23′

Удар на Лукоки минава покрай вратата на Ботев.

21′

Жълт картон за Вълчев.

20′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! "Орлите" организираха отлична контраатака. Вандерсон намери Джоди Лукоки, а той Марселиньов в наказателното поле, бразилецът върна към Кешеру, който с техничен удар вкара за 0:2.

19′

Удар на Спас Георгиев срещна тялото на играч на гостите и излезе в корнер.

10′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Джоди Лукоки получи извеждащ пас зад защитата от Вандерсон, холандецът напредна и нанесе удар, който бе спасен от Костов, но при добавката нямаше прошка за 0:1.

1′

70. Шверчок

Лудогорец гостува на Ботев (Враца) в двубой от 11-ия кръг на Първа лига. Мачът ще се изиграе на стадион "Огоста" в Монтана и започва в 16:45 часа.

"Орлите" могат при успех да излязат начело в класирането, тъй като ще съберат 26 точки - една повече от ЦСКА и Левски, който по-късно днес играе със Славия в дербито на кръга.

Победата е повече от задължителна за разградчани, които трябва да дадат знак на конкуренцията, че не са в криза.

Ботев (Враца) уреди контрола с ЦСКА 1948

Все още не е ясно къде ще се проведе проверката

Треньорът Пауло Аутуори няма да разчита на наказания Козмин Моци, като в негово отсъствие шанс за изява ще получи Георги Терзиев. Очаква се като титуляр в средата на терена да се появи новото попълнение Мей Махлангу.

Наставникът на врачани Сашо Ангелов няма да разчита на защитника Венцеслав Керчев, който е преотстъпен от Лудогорец. На негово място ще играе Костадин Гаджалов. Двубоят с Лудогорец пропуска и Даниел Гаджев, който изтърпява наказание.