Даниел Гаджев влиза на мястото на Валери Домовчийски

След повторенията ясно се видя, че Мариян Иванов е бил извън наказателното поле при играта си с ръка след удара на Антонио Вутов.

СПАСЯВАНЕ!!! Тодор Неделев шутира от бялата точка, но Красимир Костов отрази удара му.

56′

Втори жълт и съответно червен картон за Мариян Иванов

55′

ДУЗПА ЗА БОТЕВ (ПД)!!! При удар на Антонио Вутов Мариян Иванов игра с ръка в наказателното си поле, заради което получи втори жълт и съответно червен картон.

54′

ЗАСАДА!!! Валери Домовчийски изведе на хубава позиция Антон Огнянов, който се оказа сам срещу вратаря и мушна топката в мрежата, но попадението му не бе зачетено, тъй като страничният съдия вече бе вдигнал флага си.

46′

На почивката Емил Стоев отстъпва мястото си на Ивайло Михайлов

46′

Лазар Марин заменя Еберт Кардосо

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при равен резултат - 1:1.

42′

Феребори Доре навлезе към наказателното поле и реши директно да стреля, но диагоналният му удар, насочен към десния долен ъгъл изпрати топката в аут.

37′

Тодор Неделев шутира от пряк свободен удар, но Красимир Костов спаси без проблем.

35′

Жълт картон за Даниел Генов

34′

Жълт картон за Мариян Иванов

27′

СПАСЯВАНЕ!!! Антонио Вутов опита да изненада Краси Костов с удар отблизо, но вратарят на врачани демонстрира чудесен рефлекс и отрази изстрела му, избивайки топката. При добавката, Зехиров шутира далеч от целта и кълбото напусна очертанията на терена.

26′

Жълт картон за Симеон Мечев

24′

СПАСЯВАНЕ!!! Феребори Доре беше изведен отляво от Кристиан Добрев и реши да комбинира с включващия се в атаката Васил Шопов. Бившият футболист на Дунав засече топката отблизо, но този път Красимир Костов излезе напред и я изби с крак.

21′

ГООООЛ! Васил Шопов изравнява - 1:1. След хубава многоходова атака, Шопов напредна отдясно към наказателното поле, размени двойно подаване с Антонио Вутов, и след като отново получи топката директно шутира към вратата, като не остави никакви шансове на Красимир Костов.

19′

Жълт картон за Еберт Кардосо

19′

ГОООЛ! Мартин Кавдански открива резултата за Ботев (Враца). Емил Стоев центрира към наказателното поле след изпълнение на пряк свободен удар, а там Кавдански засече топката с глава отблизо. Кайзер закъсня с намесата си и "канарчетата" вече изостават у дома - 1:0.

13′

Антон Огнянов опита директен обстрел към вратата след изпълнение на фаул, но не успя да затрудни Кайзер и топката попадна право в ръцете на стража.

8′

Димът се разнесе и играта е подновена.

7′

Играта е временно спряна заради димки.

5′

Атака на Ботев (Пд) завърши с нарушение на Андреас Васев срещу Кристиан Добрев до наказателното поле. С прекия свободен удар се нагърби Тодор Неделев, който центрира в пеналта, но защитник на врачани изчисти топката.

1′