Ботев (Враца) изненада неприятно Черно море в мач от последния кръг от есенния дял на шампионата. Възпитаниците на Тони Здравков се наложиха с 1:0 с късен гол. Като цяло срещата бе доста скучна и не предложи никакви интересни моменти за малобройната публика.

В един от редките интригуващи моменти, Дарко Савич изпусна Манолов, който излезе сам срещу вратаря. Мишо Иванов скъси ъгъла, но нападателят комбинира с Дончо Атанасов, който на празна врата стреля в аут. Положението се случи в 39-ата минута.

Резултатът бе открит в 85-ата минута, когато Атанасов се пребори Росен Колев и подаде към Илия Илиев, който със силен удар вкара.

Така след изиграване на мачовете от есенния полусезон, Черно море 10-ото място с 16 точки. Ботев (враца) пък е с позиция по-назад с 15 пункта.