Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА! БЕРОЕ ПОБЕДИ ЕТЪР С 2:1.

Берое победи Етър с 2:1

Нова издънка на Етър и Балъков, Берое обърна "болярите" за едно полувреме (ВИДЕО)

Старозагорци вече дишат във врата на Левски

90+1′

Румен Руменов ще доиграе последните минути от мача на мястото на Никола Колев

83′

Капитанът на Берое е заменен от Негрут, лентата отива на ръката на Мартин Камбуров до края на тази среща

82′

Младенов отстъпва мястото си на Иван Петков

80′

Марко Адамович заменя Борислав Цонев

62′

Мане е заменен от Почански

62′

Спорна ситуация пред наказателното поле на Берое. Играч на Етър отправи опасен удар, след което топката се отби в ръката на Иван Иванов, но съдията даде знак играта да продължи.

56′

Бригидо влиза на мястото на Карачанаков

49′

Гргич блесна с невероятно спасяване още в самото начало на втората част. Цонев комбинира с Карачанаков, който веднага центрира, но стражът изби, след което последва удар с глава на Камбуров и вратарят отново се намеси по отличен начин.

45′

Начало и на второто полувреме!

45+2′

Край на първата част! Берое се оттегля на почивка с аванс от един гол над Етър.

45+1′

ГОООЛ! Еуженио извежда Берое напред в резултата! С последната си атака за първото полувреме, домакините успяват да достигнат до 2:1, след като Камбуров подаде към португалеца и той прониза мрежата на Гргич.

35′

Жълт картон за Венци Василев

33′

Изстрел на Камбуров бе блокиран, след което топката попадна в Охене, който опита акробатичен удар със задна ножица, но топката прелетя високо над напречната греда.

29′

ГООЛ! Иван Бандаловски изравнява резултата в Стара Загора! След статично положение, изпълнено по чудесен начин от Карачанаков, защитникът се извиси над защитата на Етър и с глава прониза мрежата на гостите за 1:1.

25′

Бърза контрааката на Етър. Батрович се озова очи в очи в Перниш, но предотврати получаването на втори гол в мрежата си.

24′

Мартин Камбуров успя да стреля към вратата след чудесна солова акция, но стражът на Етър улови. В последствие стана ясно, че нападателят на Берое е бил в положение на засада.

21′

Мартин Камбуров пропусна да се разпише от близка дистанция и топката излиза в аут.

16′

Жълт картон за Бадара

12′

ГООЛ! Капитанът на Етър извежда болярите напред в резултата! След изпълнението на корнера от Димо Атанасов, топката се озова във Венци Василев, който подаде към Сърмов и той със силен шут вкара коженото кълбо в мрежата за 1:0.

4′

Вихрена атака на Берое! Педро Еуженио центрира към наказателното поле, където позиционирани пред вратата на Етър бяха Камбуров и Леони, а последният отправи силен удар към мрежата, но стражът спаси.

1′