Срещите, които ще следим, започват в 18.00 часа:

----------------------------------------------------------------
Ботев (Пд) - Левски 1:2

Ботев (Пд)
: Станев, Йордан Минев, Василев, Домакинов, Веселин Минев, Караматев, Божков, Аврамов, Кръстев, Андонов, Какалов

Левски: Петков, Ричард, Боримиров, Дяков, Иванов, Топузаков, Вагнер, Домовчийски, Станислав Ангелов, Телкийски, Бардон

11' - 0:1 - Георги Иванов бележи от дузпа за нарушение срещу Даниел Боримиров
61' - 0:2 - отлична двойна комбинация между Боримиров и Гонзо, която извежда ветерана в състава на "сините" на стрелкова позиция. Боримиров стреля в горния десен ъгъл на вратата на Ботев и бележи за 0:2.
90' - 1:2 - Георги Андонов в самия край бележи със силен удар от воле от границата на наказателното поле.

край на мача - ЛЕВСКИ Е НОВИЯТ ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ!

Родопа - ЦСКА 1:0

Родопа
: 1. Зравко Чавдаров, 3. Мартин Димов, 4. Явор Вълчинов, 6. КОстадин дяков, 7. Христо Стаев, 10. Даниел Пеев, 11. Десислав Русев (к), 14.Тодор Симеонов, 15. Иван Караманев, 18. Филип Чилчев, 20. Михаил Лазаров

ЦСКА: 22. Илко Пиргов, 3. Александър Тунчев, 8. Велизар Димитров (к), 10. Георги Илиев, 11. Гийом Да Зади, 16. Александър Бранеков, 20. Йордан Юруков, 27. Тиаго Силва, 34. Даниел Георгиев, 30. Йордан Тодоров, 77. Жозе Фуртадо

18' - 1:0 - Даниел Пеев наказва груба грешка в защитата на ЦСКА, която не успява да изчисти добре топката от наказателното си поле

край на мача

Славия - Пирин 1922 3:1

22' - 1:0 - Димитър Рангелов открива резултата, след като премина цялата защита на гостите със самостоятелен пробив
41' - 2:0 - Димитър Рангелов реализира дузпа за нарушение на вратаря на гостите, който събори Тодор Колев в наказателното поле
48' - 3:0 - Янко Вълканов бележи с глава
71'- 3:1 - Стойко Стойчев от гостите бе най-съобразителен след центриране в пеналта на "белите"

Локо (Сф) - Берое 4:1

18' - 1:0 -
Иван Пасков открива резултата, след като засече с глава центриране отдясно
21' - 1:1 - Списич изравнява
32' - 2:1 - Саша Антунович щеше да скъса мрежата на Беконо след удар от няколко метра
47' - 3:1 - Цветан Генков реализира дузпа
56' - 4:1 - Христо Коилов изведе отлично Цветан Генков сам срещу вратаря на Берое и нападателят не греши
72' - червен картон за Калоян Караджинов от състава на домакините

Вихрен - Нафтекс 2:0

49' - 1:0 - Португалецът Сержиньо извежда домакините напред в резултата със силен удар, като не даде никакъв шанс на Чворович
74' - 2:0 - капитанът на Вихрен Георги Бачев нанася много силен удар, отбит с мъка от вратаря на бургазлии. Топката попада у Ододжи, който бележи на празна врата.

Литекс - Локо (Пд) 3:1

6' - 1:0 -
Миливое Новакович изпрати топката в долния десен ъгъл с плътен удар от границата на наказателното поле
37' - 2:0 - Новакович бе задържан в наказателното поле и Живко Желев нямаше никакви проблеми да превърне 11-метровия удар в гол
45' - 2:1 - Станислав Генчев фаулира Дино Езе в пеналта на ловчанлии и Христо Златински реализира отсъдената дузпа
48' - 3:1 - Прекрасен пробив на Станислав Генчев отдясно завършва с центриране към заелия добра позиция Миливое Новакович, който засича с глава и бележи втория си гол в мача

Марек - Беласица 1:3

20' - 0:1 -
Венци Иванов бележи след съмнително положение за засада
36' - 0:2 - Дубала получи пас в пеналта и отбеляза отблизо
38' - втори жълт картон за Георги Караканов от тима на домакините
42' - грандиозно меле на терена - два червени картона - за Анжело Кючуков от Марек и за капитана на Беласица Димитър Наков
5
2' - 1:2 - Иво Паргов намалява резултата от дузпа
60' - 1:3 - Дубала вкарва втория си гол в мача