Волейболният отбор на Добруджа изигра последната си контрола преди старта на новия сезон.

Волейболистките на Марица ще играят два приятелски мача с Динамо (Букурещ)

Срещите са в събота и неделя в зала "Лаута" в Пловдив, като началните часове все още се уточняват

Мачът срещу Черно море, игран в добричката зала "Добротица" завърши при резултат 5-0 гейма. Титулярният състав на домакините спечели първите три части с 25-15, 25-19 и 25-20. След това влязоха повечето резерви, които успяха да надделеят в крайно оспорвания четвърти гейм с 30-28.

В тайбрека се появиха и останалите, неизползвани от треньора през първите три части състезатели. Те се наложиха с 15-10 и не дадоха и гейм на достойните си опоненти.

Днес добричлии ще отпътуват за Разлог, където в петък от 18:00 часа ще играят първия си мач от новия шампионат срещу местния Пирин.