Националният отбор по волейбол загуби от Аржентина в десетия си мач от Лигата на нациите в Римини. Играчите на Силвано Пранди взеха само гейм при поражението с 1:3 (20:25, 25:16, 18:25, 18:25) от "гаучосите".

Това беше първи мач от четвъртото завъртане в турнира. Утре от 13:00 часа играем срещу настоящия първенец в Лигата - Русия.

България заема 14-ата позиция във временното класиране със 7 точки след 2 победи и 8 загуби.

БЪЛГАРИЯ: 25. Радослав Парапунов, 3. Николай Колев, 14. Аспарух Аспарухов, 26. Светослав Иванов, 2. Стефан Чавдаров, 9. Георги Сеганов (к) - 16. Владислав Иванов (либеро)

АРЖЕНТИНА: 8. Агустин Лосер, 10. Николас Ласо, 12. Бруно Лима, 15. Лусиано Де Чеко (к), 7. Факундо Конте, 11. Себастиан Соле - 9. Сантиаго Данини (либеро).