Елитният Витоша (Бистрица) постигна победа с 1:0 над макеоднския силекс в приятелски мач. Автор на попадението бе Даниел Кутев в 22-ата минута. "Тигрите" бяха по-добрият отбор и контролираха срещата през всичките 90 минути.

"Доволен съм от старанието на момчетата и от победата, която е добре за самочувствието ни, още повече, че е напълно заслужена. Превъзхождахме противника категорично. Здрав мач, от който излизаме здрави, което също е хубаво", сподели след мача старши треньорът на отбора Асен Букарев .

За Витоша през първото полувреме започнаха: Василев, Узунов, Дяков, Панев, Садула, Кочилов, Амзин, Кутев, Станкев, Динев и Костадинов.

През второто полувреме Асен Букарев пусна в игра изцяло нова единадесеторка: Кацарев, Минев, Зюмбюлев, Бонев, Минев, Котев, Първанов, Иванов, Маламов, Кабов, Гъргоров.