Нападателят на Витоша (Бистрица) Стефан Христов донесе победата на своя отбор с 2:1 над Дунав (Русе). Той вкара втория гол за своя отбор.

"Благодаря на всички, на публиката. Имахме положение още в 1-ата минута, но след това Дунав вкара и бяхме стъписани. Впоследствие заиграхме по-добре и логично обърнахме мача след почивката.

Треньорът ни каза да променим играта си в средата и да печелим повече втори топки. През второто полувреме това се случи.

Има самочуствие в момчетата. Това ни липсваше предния сезон, сега няма да е така и ще ни помага.

Надявам се да печелим мачове. Не искам да си пожелавам първа шестица, но нивото се е изравнило. Надявам се да не треперим до последно за мястото си", заяви Христов.

Витоша (Бистрица) победи Дунав (Русе) с 2:1 на старта на новия сезон в Първа лига

След три гола и три червени картона: Витоша с летящ старт на новия сезон в Първа лига!

Наско Милев и Стефан Христов донесоха успеха на "тигрите" в рамките на 77 секунди