Старши треньорът на Верея Небойша Миличич заяви, че футболистите му са били неузнаваеми през първото полувреме на мача със Славия, който завърши с 4:0 в полза на "белите".

Наставникът дори смята, че столичани са си смилили над отбора му след почивката.

Славия победи Верея с 4:0

Славия съкруши Верея с разгром на "Васил Левски", заралии ще зимуват на дъното в Първа лига

Илиян Мицански блесна с два гола

"Започнахме много слабо мача. Не можех да повярвам какво се случва през първото полувреме. Бяхме неузнаваеми... Срещу ЦСКА играхме добре и загубихме само с един гол, но днес беше много по-различно. Футболистите бяха уморени, затова претърпяхме тежко поражение. Противникът дори се смили над нас след почивката...

Трябва да променим този манталитет, който имаме в момента. Разочароващо е това, което се случи през есента. Не сме стабилен клуб, нямаме чак толкова добри играчи. Трябва да дойдат нови футболисти. Не знам дали ще остана начело на Верея...", коментира Миличич пред "Диема спорт".