Галин Иванов напредна отляво и центрира. Мартин Тошев засече с глава, но топката не намери рамките на вратата.

81′

Александър Александров получава жълт картон.

Снимка 574875

73′

Гостите организираха бърза контраатака, която завърши с центриране на Емил Мартинов отдясно. Галин Иванов връхлиташе на скорост и стреля, но в последния момент Карагарен геройски блокира удара.

66′

Бирсент Карагарен шутира от дъгата на пеналтерията, но неточно.

Снимка 574877

64′

Ивайло Димитров заменя Александър Василев.

60′

Реян Даскалов получава жълт картон.

53′

ГОЛ! Не! Попадението на Милош Петрович е отменено, тъй като при извеждащия пас на Димитър Илиев към Христо Иванов се оказа, че последният е бил в положение на засада. Съдията Георги Гинчев се консултира с ВАР и отмени гола.

47′

Христо Иванов заменя Петър Витанов.

47′

Марио Топузов излиза, Мартин Тошев влиза на негово място.

Снимка 574879

47′

Лазар Марин влиза на мястото на Ангел Лясков.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Венцислав Василев получава жълт картон.

41′

Ангел Лясков напредна добре и центрира отляво към наказателното поле. Там Александър Колев засече подаването с глава, но прати топката право в ръцете на Илко Пиргов.

39′

Райън Бидунга получава жълт картон.

Снимка 574871

24′

Колев! Топката стигна до играча на гостите и той остана очи в очи с Илко Пиргов, но вратарят спаси.

23′

Александър Василев получава жълт картон.

14′

Георги Русев успя да стигне до топката и проби в наказателното поле. Футболистът дръпна спусъка, но ударът му бе блокиран.

Снимка 574868

8′

Кристиан Гомис шутира от дъгата на пеналтерията, но топката отиде право в ръцете на Даниел Наумов.

3′

ГОЛ! Димитър Илиев! Нападателят бе безупречен при изпълнението на наказателния удар.

2′

Дузпа! Ангел Лясков игра с ръка в наказателното поле и Георги Гинчев посочи бялата точка.

1′

15. Тодор Павлов 90. Мартин Тошев

Днес ще се изиграят срещите от последния кръг в плейофната група за разпределение на местата от седмо до десето в efbet Лига. Двубоите са с начален час 20:00.

На "Лаута" Локомотив (Пловдив) посреща ФК ЦСКА 1948.

"Смърфовете" загубиха шансове за първото място в карето. 7-ата позиция дава право на бараж за квота за Лигата на конференциите.

ФК ЦСКА 1948 обаче е на само точка пасив от Берое. Заралии гостуват на Арда (Кърджали) в заключителния кръг на карето.

Така "червените" водени от Николай Киров ще търсят задължителна победа като гости срещу "смърфовете" на Александър Томаш.

Арда - Берое 1:0 (Развой на срещата по минути)