90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 864
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

ФК ЦСКА 1948 - Царско село 1:0 в мач от efbet Лига

ФК ЦСКА 1948 продължава с възхода си под ръководството на Ники Киров

"Червените" удариха Царско село и разклатиха треньорското кресло на Сухия

90+1′

ТОПУЗОВ! ФК ЦСКА 1948 се бранеше в последните мигове, но въпреки това дебнеше своя шанс на контраатака. При нея Денислав Александров чукна много хитро за резервата Топузов. Халфът от Благоевград пробва да чукне над плонжа на Георгиев, но вратарят внимаваше и спаси подобаващо.

88′

Божидар Томовски влиза в игра, а заменен е Никола Колев.

86′
Снимка 547863

84′

КАВДАНСКИ! Символичните гости дебнеха своя момент от статично положение и бяха близо до успех в 84-ата минута. Мартин Кавдански се ориентира най-добре при корнер, но не насочи с глава в мрежата на ФК ЦСКА 1948.

83′

Жълт картон за Денислав Александров от ФК ЦСКА 1948.

82′

Лукас Диас събра множество негативни коментари по свой адрес, след като в 82-ата минута бразилецът бе останал непокрит на втора греда, но заради нескопосано отиграване не отправи удар или пас към съотборник от Царско село.

80′
Снимка 547861

76′

Сърдитият Георги Русев напуска терена, за да бъде заменен от Денислав Ангелов.

76′

Марио Топузов ще бъде използван от Киров, а той заменя Ангел Бастунов.

71′
Снимка 547859

70′

ИЗГОНИХА ДЕЯН ЛОЗЕВ! Неочакван импулс застигна гостите от Царско село в 70-ата минута, когато селекцията на Тони Здравков остана с човек повече. Деян Лозев си изкара глуповат втори жълт картон, а това означаваше, че участието му в тази среща ще завърши преждевременно. Някъде там беше и първият точен удар в мача за "царете".

67′

Опитният Димитър Пиргов ще подсили отбраната на ФК ЦСКА 1948, а терена ще напусне Ивайло Климентов.

66′

Лазар Марин е по екип и заменя игралия силно Крум Стоянов.

Снимка 547858

66′

Ален Стеванович е първият футболист на Царско село с официално предупреждение.

61′

ГАЛИН ИВАНОВ! По подобие на първото полувреме, "червените" сътвориха идентичен пропуск, при който този път разочарованието беше за Галин Иванов. Острият пас попадна на по-слабия му крак и ветеранът единствено можеше да запрати своя удар във външната част на "царската" мрежа.

59′

Милчо Ангелов се появява в игра за Царско село. Напуска Гаетан Миси Мезу.

54′

ПО ЕДНА ДОБРА СИТУАЦИЯ ЗА ДВАТА ТИМА! Активното второ полувреме бе белязано от интересната 54-та минута, в която и двата отбора имаха своите шансове за гол. Първият от тях бе за символичните домакини. Георги Русев стреля диагонално от границата на наказателното поле, но право в "прегръдката" на вратаря. От другата страна на игрището Васил Шопов напредна по крилото и центрира със завидно качество. Гаетан Миси Мезу закъсня да връхлети върху паса и пропусна добра възможност за Царско село.

47′

Деян Лозев е вторият футболист в мача, който получава жълт картон. Не е доволен от решението на съдията.

46′

Недоволен от продукцията на своите играчи, Антони Здравков предприе тройна смяна още на почивката. Първият заменен беше Венци Василев, а вместо него се появи Мартин Кавдански.

Снимка 547857

46′

Петър Атанасов също изкара само едно полувреме на националния стадион, след което бе заменен от Лукас Диас.

46′

Сръбска смяна за "царете". Ален Стеванович влиза на терена вместо сънародника му Милан Йокич.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Вижте как се промениха коефициентите на efbet за втората част.

45+1′

ПОЧИВКА!

45′

АЛЕКСАНДРОВ! Николай Киров можеше да бъде ядосан от поредния пропуск на неговите възпитаници. Малко преди паузата, Георги Русев отправи чудесно центриране, с което се размина и стражът на гостите. Всичко това нагласи перфектна възможност за гол пред Денислав Александров, който разочароващо не намери опразнената врата.

Снимка 547854

42′

Паритетът без малко да бъде възстановен по странен начин в 42-ата минута. В стремежа си да изчисти центрирана топка, Крум Стоянов неволно запрати топката към собствената си врата. За негово щастие, и такова на Даниел Наумов, мерникът му не беше точен и кълбото мина над горната греда.

36′

ФК ЦСКА 1948 можеше да удвои своята преднина в 36-ата минута. Тогава Галин Иванов върна топка от аутлинията за дузпата, където Чочев имаше затруднения със спирането на топката и само това отърва "царете" от второ попадение в тяхната мрежа.

28′

ГОООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! 1:0! ГАЛИН ИВАНОВ! По-добрата игра на "червените" беше възнаградена с гол на Галин Иванов в 28-ата минута. Крум Стоянов центрира отлично от фланга, а Георги Русев продължи с гърди за най-опитния в неговия тим с №33. Бившият национал прокара удара си през Сашо Александров и кълбото се дотъркаля в незащитения десен ъгъл на Янко Георгиев.

24′

Христо Попадийн спря своя опонент непозволено и получава първия жълт картон в мача.

22′

Добра намеса на опитния Александър Александров - Алвеша, който бе заел точната позиция в отбрана, спирайки опасно центриране към Денислав Александров.

12′

МИСИ МЕЗУ!! Резултатът можеше да бъде открит в 12-ата минута, изненадващо от Царско село. Гостите организираха бърза контра, при която имаха предимство в половината на ФК ЦСКА 1948. Петър Атанасов продължи за Миси Мезу, но в последния миг на шпагат му легна Крум Стоянов, който отърва своите от най-лошото.

10′

Ивайло Чочев можеше да повтори действията си от световната квалификация България - Литва, след като отново беше най-съобразителен при центриране от фаул. Халфът продължи с глава към вратата на гостите, но Георгиев се намеси адекватно и улови.

Снимка 547856

6′

В типичен за отборите на Ники Киров стил, домакините от ФК ЦСКА 194 пробваха да вземат страха на "царете" с активни действия в атака. Така се стигна до няколко опита за напрежение пред полето на Георгиев, които все пак не завършваха с нещо опасно. Веднъж "червените" алармираха уж за игра с ръка на Лъчо Балтанов, но броженията им не бяха приети от рефера Георги Димитров.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

1′