Тотнъм постигна важна победа с 2:0 над Уулвс у дома. Срещата беше от 36-ия кръг на Висшата лига. Точни за лондончани бяха Хари Кейн (45) и Пиер-Емил Хьойберг (62).

Така "шпорите" събраха 59 точки и излязоха на шесто място във временното класиране. "Вълците" са 12-и с 45 точки.

Двубоят започна с по-добри действия на домакините, но Кейн и Сон пропуснаха. В 45-ата минута удар с глава на Кейн бе избит от защитник.

Секунди по-късно англичанинът откри резултата. Нападателят получи отличен пас от Хьойберг в наказателното поле и от няколко метра прати топката в десния ъгъл за 1:0.

В 54-ата минута вратарят на Уулвс отрази нов удар на Кейн. Осем минути след това отново Руи Патрисио трябваше да се намесва след шут на Гарет Бейл.

Секунди по-късно Хьойберг прати топката във вратата за втори път след удар от близка дистанция.