Елица Костова победи белгийката Ан Соди Месташ с 6:2, 6:2 и се класира за втория кръг на турнира на червени кортове, провеждащ се в столицата на хазарта Лас Вегас. Кърджалийката, която е поставена под №8 в схемата загуби само 4 гейма, но имаше нужда от повече от 1 час и половина игра.

Мария Шарапова: Григор Димитров прави страхотни неща с тялото си

Шарапова се размечта: Григор прави страхотни неща с тялото си...

"Потенциалът му е много голям"

Американката Луиза Чирико е най-силната тенисистка в турнира. Костова е в долната част и може да играе полуфинал с №2, австрийката Бараба Хаас. Съперничка на българката във втория кръг юе бъде победителката от мача Чиех-Ю Хсу от Тайван и Зузана Злохова от Словакия.

Довечера Сесил Кратанчева ще играе срещу американката Ашли Кратцер. Сесил е №7 и след две победи може да се срещне с Луиза Чирико на четвъртфинал. Турнирът е с награден фонд от 60 хиляди долара.