Националът на България за купа "Дейвис" Димитър Кузманов спечели втора титла за сезона в турнирите от сериите "Фючърс" на ITF.

Поставеният под номер 1 Кузманов победи Флавио Чипола (Италия) с 6:3, 6:0 за 82 минути на финала на надпреварата на твърди кортове в турския курорт Анталия с награден фонд от 15 хиляди долара. Българинът направи пробив за 3:1, който му беше достатъчен,з а да спечели първия сет.

Във втората част Кузманов не даде нито гейм на съперника си. Българинът взе втора титла за сезона и 14-а титла в кариeрата си, а освен това игра на четвърти пореден финал в четвъртия си турнир на ниво ITF през сезона. Кузманов има само две загуби в сериите "Фючърс" в 20 мача през 2018 година, като спечели още една титла в Анталия в края на януари.