Севиля записа важна победа в мач от 20-ия кръг на Ла Лига. "Червено-белите" се наложиха над Кадис у дома с 3:0.

По този начин севилци са на третото място в класирането с 36 точки, съперникът им пък е на 9-ата позиция с 24 пункта.

Първото попадение падна в 35-ата минута, когато Сусо изстреля обещаваш удар, който нацели гредата и топката се върна обратно към Юсеф Ен Несири. Той стигна до нея в наказателното поле и добави бързо в долния ляв ъгъл, оставяйки безпомощен вратаря.

Добър жребий за Барселона, Севиля ще играе с Валенсия

Осминафиналите за Купата на Краля са следващата седмица

Малко по-късно Сусо завъртя свободен удар в наказателното поле, където Юсеф Ен Несири се отскубна от пазача си, за да нанесе брилянтен удар с глава, удвоявайки резултата.

В 62-ата минута, Ен Несири стигна до отбита топка в малкото наказателно поле и стреля с глава за 3:0. Три миниути по-късно попадение на домакините не беше зачетено заради засада.