Турнир: Испания Примера Дивисион Стадион: Зрители:

КРАЙ НА МАЧА! РЕАЛ ПОБЕДИ БАРСЕЛОНА С 2:1!

Жълт карто за Каземиро

84′

Не! Барселона няма да получи право да изпълни дузпа!

83′

Има ли дузпа за Барселона? Менди посегна и задържа Брайтуайт. Дали това е достатъчно да бъде отсъден 11-метров наказателен удар?

78′

Иско стреля към целта, но опитът му не успя да застраши вратаря, след като топката беше блокирана от един от защитниците.

74′

Дембеле отправи пас в наказателното поле, но един от защитниците реагира в последния възможен момент и предотврати опита му.

65′

Сержи Роберто замени Серхио Бускетс.

62′

Валверде бе заменен от Марко Асенсио.

60′

ГОЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Мингеса овладя пас на Алба и отправяйки удар от движение във вътрешна страна на дясната греда направи 2:1!

58′

Жорди Алба опитва двойно подаване с Лионел Меси, но то е пресечено.

55′

Барселона опитва да измисли нещо в атака, за да отговори на удара.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ  НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Лукас Васкес е контузен и заменен от Алваро Одриосола.

34′

Винисиус Жуниор намери Федерико Валверде, който уцели гредата!

28′

ГОЛ ЗА РЕАЛ! Кроос изпълни от фаул, получи се рикошет в Дест, Алба отклони, само за да види как топката влезе в мрежата за 2:0!

20′

Педри насочи топката зад гъбра на защитата, но неговите съотборници не успяха да се възползват.

14′

ГОЛ ЗА РЕАЛ! Контраатака за домакините. Валверде подаде към Васкес, той центрира остро по земя на първа греда. Бензема с пета откри за 1:0!

11′

Начо намери Касемиро, който стреля с глава към целта, но видя как опитът му бе блокиран.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′

27 Мориба

Отборите на Реал (Мадрид) и Барселона се изправят един срещу друг в дългоочакваното Ел Класико на испанския футбол. По стара традиция, емблематичният им сблъсък отново ще има огромно влияние върху битката за титлата в Ла Лига.

Разликата е, че към този момент домакините атакуват върха от трета позиция, докато "блаугранас" са на три точки дистанция от временния лидер Атлетико (Мадрид).

Де Йонг: Винаги има напрежение, титлата е в нашите ръце

"Искаме да победим Реал (Мадрид)"

Реал имаше доста проблеми в хода на сезона, но в последните седмици тимът на Зинедин Зидан се представя на ниво. "Кралете" нямат загуба в Ла Лига от януари, като в последните си 10 мача спечелиха 7 победи и завършиха наравно 3 пъти. Притеснителното за тима е, че три от четирите загуби този сезон бяха на "Алфредо Ди Стефано".

Дани Карвахал отново ще бъде извън състава заради контузия в бедрото. Рафаел Варан също е аут, след като даде положителен тест за коронавирус, а Еден Азар също се възстановява от мускулен проблем.

Серхио Рамос пропуска за първи път шампионатно "Ел Класико"

Момент за историята

Барса спечели много трудна домакинска победа срещу Валядолид в понеделник, след като Усман Дембеле вкара единствения гол в 90-та минута. Успех довечера може да бъде с цената на първо място за каталунците, като се има в предвид, че Атлетико Мадрид гостува на Бетис.

Нов съдия за Ел Класико, Лаос се контузи

Вижте кой е той

За Барселона твърдо аут са Филипе Коутиньо и Ансу Фати, а вторият вратар Нето все още се възстановява от травма в глезена. Жерард Пике получи почивка срещу Валядолид, но е много вероятно да не бъде сред титулярите. Това би означавало, че Оскар Мингеса, Френки де Йонг и Клеман Лангле ще си партнират в защитата.

Роналд Куман: Няма да изневерим на стила си, защото играем с Реал (Мадрид)

"Утрешният мач е важен, но не и решаващ за титлата"