Турнир: Испания Примера Дивисион Стадион: Зрители: 30133

Реал (Мадрид) разби с 6:2 Депортиво Ла Коруня

Официално предупреждение за Хоселу.

89′

Ядосаният Емре Чолак също си изкарва наивен жълт картон.

87′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ МАДРИД!!!!2:6!! КАЗЕМИРО!!! Честта да закрие тази голова фиеста имаше бразилският национал Каземиро. Няколко дни, след като наказа Барселона, сега опорният халф подчини далеч по-посредствен страж в лицето на Титон. Безкомпромисният полузащитник получи пас на дъгата и с премерен шут оформи крайното 2:6. Резултат, който категорично доказа, че Реал ще действа без жал по пътя си към така мечтаната титла.

84′

ГООООЛ ЗА ДЕПОРТИВО!!!2:5!!ХОСЕЛУ!! До края галисийската чест бе спасена с още един гол в мрежата на Реал. Флорин Андоне центрира отлично за Хоселу, който надбяга бившия си съотборник в юношите и мъжете на "кралския клуб" Начо, и с глава не остави никакъв шанс на Кико Касия.

79′

Марко Асенсио отстъпва мястото си на младия нападател Марсело Диаз.

77′

В игра за Реал (Мадрид) се появява Каземиро, който заменя отбелязалия преди малко гол - Иско.

76′

ГООЛ ЗА РЕАЛ (МАДРИД)!!ИСКО!!1:5!! Иско най-сетне бе възнаграден за отличната си игра и с попадение. Бившият футболист на Малага засече прецизно подаване на Лукас Васкес и без подготовка я прати под плонжа на Пжемеслав Титон.

70′

Жълт картон и за Карлос Санчес Хил.

68′

Декорираха Иско с жълт картон.

67′

Жълт картон за Алехандро Арибас, който си позволи груби думи по адрес на съдията.

65′

ГОООЛ ЗА РЕАЛ (МАДРИД)!!!1:4!! ХАМЕС!!! Апатичната втора част все пак предложи попадение. За съжаление на галисийци, то тоново бе в тяхната врата. Креативният Иско отново намери хитър начин как да матира защитниците на Депортиво и изведе Мората за пореден път сам срещу вратаря. Таранът демонстрира чувство за комбинативност и намери Родригес, който с лекота вкара за втори път в опразнената мрежа на Ла Коруня. Домакините протестираха сериозно за това попадение, тъй като малко преди него "опит за убийство" на Матео Ковачич, не бе дори отчетено като нарушение.

48′

ВРАТАРСКА ПРОМЯНА! Носът на Херман Лукс явно наистина е счупен и на почивката той е отстъпил мястото си на полякът Титон.

47′

На почивката в лагера на домакините са извършени две промени. Първата от тях е свързана с включването на Наваро, който заменя неубедителния Гаел Кукута.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

ГОООЛ ЗА РЕАЛ (МАДРИД)!!1:3!!!ЛУКАС!! И точно, когато обръчът около играчите на Зидан се затягаше, на сцената се появи маестрото Иско, който след уникална индивидуална акция спомогна много за третия гол на Реал (Мадрид). Халфът, след като не успя да бъде спрян от четирима, подаде към включилия се от крилото Марсело. Бразилецът пък продължи към Лукас, който въпреки моментните си трудности покачи до 3:1.

43′

СИДНЕЙ!! Ужасът за Реал можеше да бъде пълен още до почивката, ако късметът не бе покрил столичани в 43-ата минута. Кико Касия отново демонстрира слабостта си при центрирания, след като така изби коженото кълбо, че то рикошира в гърба на Сидней и без малко не влетя в опразнената врата на гостите.

34′

ГООООЛ ЗА ДЕПОРТИВО!!! ФЛОРИН АНДОНЕ!! 1:2!! Домакините в крайна сметка се възползваха от високомерието на столичани и в 34-ата минута намалиха своето изоставане. Отбраната на Реал (Мадрид) не се справи с едно центриране и топката отиде до Гаел Кукута. Бившият играч на Челси отправи изключително неточен изстрел, който за негова радост се превърна в асистенция за дебнещия Флорин Андоне. Румънецът демонстрира головия си нюх и без жал реализира своето девето попадение в Примера Дивисион.

31′

УНИКАЛЕН ПРОПУСК НА МОРАТА!! Селекцията на Зинедин Зидан продължаваше да пропилява голови положения с лекота. Особено фрапантно бе това в 31-ата минута, когато Алваро Мората имаше цялото време на света, за да преодолее Лукс, но вместо това стреля силно в лицето на стража и почти не счупи неговия нос.

25′

ЛУКАС!! След няколко минути, през които Депортиво притесни сериозно отбраната на Реал, галисийци само си направиха живота труден в 25-ата минута. Кошмарно връщане към вратаря Лукс, а впоследствие и левашка негова реакция, без малко не донесоха трети гол в неговата мрежа. Този път аржентинският страж се реваншира и отрази изстрела на озовалия се на позиция Лукас Васкес.

16′

ОТМЕНИХА ГОЛ НА МОРАТА! Буквално в следващата атака класиката можеше да се възцари на "Риасор", ала попадението на Алваро Мората бе отменено. Причината - авторът на асистенцията Марсело се оказа, че е бил в засада. При повторенията обаче ясно се видя, че такава няма.

14′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ МАДРИД!!0:2!!ХАМЕС!!! Логичното все пак се случи, когато преднината на "белите" бе удвоена в 14-ата минута. Матео Ковачич свърши отлично работата си в дефанзивен план, след което продължи към Хамес Родригес. Колумбиецът подаде към намиращия се на крилото Лукас Васкес, който миг по-късно върна жеста и пусна към десетката на "кралете" малко пред вратарското поле на Депортиво. Родригес отигра топката технично с левия крак и така покачи до 0:2.

13′

АСЕНСИО!! Марко Асенсио продължи да тормози отбраната на Депортиво и в 13-ата минута отново имаше възможност да се разпише. Този път техничарят опита изстрел от средна дистанция, който срещна лявата странична греда на Лукс.

6′

Оптимистичен изстрел от далечна дистанция на Хуанфран, който е спасен с лекота от Кико Касия.

5′

АСЕНСИО!! Марко Асенсио можеше да довърши разубедения опонент на "кралете" още до 5-ата минута. За радост на домакините обаче един от най-обещаващите испански футболисти не успя да отбележи.

2′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ (МАДРИД)!! АЛВАРО МОРАТА!!0:1!! Не бе изминала и една минута, когато Реал (Мадрид) съумя да поведе на "Риасор". Данило открадна топката в центъра на терена, след което продължи към Иско. Плеймейкърът с №23 разсече отбраната на Депортиво с отличен извеждащ пас за Алваро Мората, който от перфектна позиция не остави никакъв шанс на ветерана Лукс.

1′