ГОООЛ ЗА РЕАЛ МАДРИД!!! Иско намери Тео Ернандес отляво. Защитникът с отлично центриране асистира на Марко Асенсио, който с техничен удар не остави шансове на Шампан.

Удар на Ковачич - право в ръцете на Шампан.

81′

Клаудио Бовьо е заменен от Омар Рамос.

75′

Амрабат намери с отлично центриране Бовьо в наказателното поле. Нападателят стреля от движение в близкия ъгъл, а Кико Касия се намеси отлично и изби в корнер.

Снимка 334985

73′

Иско заменя Маркос Йоренте.

72′

Добър пробив на Лукас Васкес отляво завърши със слаб удар, който Шампан изби.

71′

Резервата Амрабат засече центриране в наказателното поле на Реал, но прати топката в аут.

70′

Хосе Нараньо отстъпва мястото си на Нордин Амрабат.

69′

Удар с глава на Варан излиза в аут.

68′

Жълт картон за Нараньо.

Снимка 334983

67′

Лука Модрич влиза на мястото на Дани Себайос

66′

ГРЕДА!!! Кико Касия излезе неразчетено след центриран от пряк свободен удар. Маркос Йоренте изпревари своя вратар и с глава прати топката в гредата.

65′

Първи точен удар във вратата на Леганес. Асенсио стреля, но твърде слабо и Шампан улови.

62′

Жълт картон за Жерар Гумбау.

61′

Рубен Перес е заменен от Дарко Брашанац.

58′

Борха Майорал получи топката пред наказателното поле, Бустинса успя да го спре, но топката продължи към Дани Карвахал. Капитанът на Леганес обаче успя да изпревари защитника пред да нанесе удар и изчисти в корнер.

Снимка 334981

57′

Елементарна грешка на Тео Ернандес доведе до първа сериозна опасност пред вратата на Реал. Диего Рико се справи с бранителя на гостите и чукна топката към Хосе Нараньо. Офанзивният футболист напредна в наказателното поле на гостите и опита удар от малък ъгъл, но Касия се справи и изби.

55′

Опит за далечен удар на Нараньо. Топката минава високо над вратата.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

44′

Дани Себайос намери с отлично центриране Дани Карвахал в наказателното поле. Защитникът опита удар от воле, който отиваше в долния ляв ъгъл на Шампан, но играч на Леганес успя да изчисти в корнер.

Снимка 334982

38′

Жълт картон за Набил ел Жар.

34′

Рубен Перес допусна сериозна грешка пред наказателното поле на Леганес и топката му бе отнета от Матео Ковачич. Хърватинът се озова очи в очи с Шампан, но ударът му бе неточен и излезе в аут.

31′

Хави Ерасо опита удар извън наказателното поле, който мина над вратата.

27′

Дани Себайос опита да намери Майорал в наказателното поле на Леганес, но Дани Бустинса се намеси решително и изчисти топката в корнер.

23′

Асенсио центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където Варан опита удар с глава, който мина високо над вратата.

Снимка 334980

15′

Начо влиза на мястото на Хесус Вайехо.

9′

Първите минути на мача преминават с лек превес на гостите, но опасности пред Шампан няма.

1′

25. Нордин Амрабат 22. Иско

Леганес приема Реал (Мадрид) в първи мач от четвъртфиналите за Купата на Краля. Срещата на "Бутарке" е тази вечер от 22,30 часа.

Тимът на Зинедин Зидан се нуждае от задължителна победа в срещата, за да повдигне накърненото си самочувствие. "Белите" загубиха с 0:1 от Виляреал в Ла Лига, а имат и едва един успех в последните си 5 срещи във всички турнири.

Гарет Бейл взел окончателно решение, напуска Реал (Мадрид)

Бейл взел окончателно решение, напуска Реал

Сделката с Манчестър Юнайтед изглежда доста вероятна

"Кралския клуб" ще е без контузения си капитан Серхио Рамос. Извън групата на тима останаха Кристиано Роналдо, Гарет Бейл, Карим Бензема и Марсело.

В момента Леганес е на 13-та позиция в Ла Лига, след като в понеделник загуби с 2:3 от Бетис. Домакините не играят най-впечатляващият футбол в Испания, но въпреки това Асиер Гаритано прави така, че тимът му да се чувства комфортно в средата на таблицата.

Съставът е побеждаван трудно и доказателството е, че в 14 от 23-те им мача победителят е бил решаван само с гол разлика. Тимът се отличава с невероятна работа в защита и експлозивни контраатаки.