Турнир: Купа на Краля Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача!

90+2′

ГОООЛЛЛ ЗА ВАЛЕНСИЯ! В заключителните секунди на мача Гамейро е намерен пред вратарското от поле - 2:2!

90′

Валенсия можеше да изравни! Центриране от фланга към Черишев, завърши с удар с глава на нападателя, но топката срещна напречната греда!

85′

Опитват играчите на Валенсия да стигнат, ако могат до изравнително попадение, но макар че владеят топката, не могат да стигнат до голова ситуация.

80′

Гереро заменя Фирпо.

79′

Вас заменя Солер.

78′

Хесе заменя Морон.

73′

Жълт картон за Парехо.

70′

ГОООЛЛ ЗА ВАЛЕНСИЯ! "Прилепите" се връщат в мача, след като Черишев с глава се възползва от центриране на Парехо отляво в наказателното поле - 2:1!

65′

Жълт картон за Солер.

62′

Хаос настъпи в играта на "прилепите" след втория гол на Бетис.

59′

Кондогбиа заменя Коклен.

58′

Гамейро заменя Мина.

55′

ГООООЛЛЛ ЗА БЕТИС! Хоакин бележи директно от корнер след фалцов удар в близкия ъгъл- 2:0!

50′

Добре организирана атака на Валенсия по дясното крило завърши с остро центриране по земя пред вратарското поле, при което топката удар играч на Бетис и мина до гредата.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

Снимка 405304

45′

ГОООЛЛЛ ЗА БЕТИС! Морон открива резултата в заключителните секунди на полувремето, след като вкара с глава при изсипана топка в наказателното поле - 1:0!

42′

Добро темпо на игра през това първо полувреме, единственото, което за момента липсват са головете.

35′

Гуардадо бе близо до гол за Бетис! Офанзивният футболист на домакините бе намерен близо до гредата, но ударът му от въздуха премина на сантиметри от целта!

29′

След изпълнението на ъгловия удар Санти Мина игра с глава, но ударът му попадна в горната греда!

28′

Най-чистото положение в мача! Родриго получи топката пред вратарското поле след подаване на Солер отдясно в наказателното поле, но вратарят на Бетис спаси удара на нападателя на "прилепите"!

26′

Напрежение пред полето на домакините, топката е изчистена след две последователни центрирания пред вратарското поле.

21′

Гостите от Валенсия успяха да отбият първоначалния натиск на играчите на Бетис.

16′

Жълт картон за Фирпо.

11′

Принудителна смяна - Гарсия заменя Бартра.

9′

Даниел Парехо получи подаване от Родриго, но ударът му е крайно неточен, макар че беше от добра позиция.

6′

Каналес опита подаване зад защитата на "прилепите", което обаче е пресечено.

3′

Домакините опитват да установят контрол върху мача в началните минути.

1′