Турнир: Лига на нациите Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача.

90+3′

ГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛ ЗА ХЪРВАТИЯ!!!! Тин Йедвай вкара за 3:2! "Ватрените" натиснаха сериозно в последните минути. Брекало нанесе силен удар, който бе отразен от Де Хеа, а при добавката Йедвай се разписа.

90+2′

Удар на Перишич бе блокиран от Рамос.

90+1′

Де Хеа спаси удар с глава на Ловрен.

90′

Жълт картон за Себайос.

89′

Крамарич е заменен от Пяца.

88′

Жълт картон за Бускетс.

88′

Жълт картон за Перишич.

77′

ГООООЛ ЗА ИСПАНИЯ! Серхио Рамос бележи от дузпа! Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка в наказателното поле на Вършалко, а бранителят с хладнокръвен удар в левия ъгъл бе точен за 2:2.

75′

Испания бе близо до изравнителен гол. Калинич успя да спаси удар на Роберто, след което добавката с глава на Мората бе избита от голлинията от Вършалко.

74′

Сусо влиза на мястото на Саул.

73′

Ребич е заменен от Брекало.

72′

Пропуск на Ребич! Нападателят се озова сам срещу Де Хеа, напредна с топката и нанесе удар, който стражът успя да избие в корнер.

70′

Жълт картон за Ребич.

69′

ГОООООООЛ ЗА ХЪРВАТИЯ!!! "Ватрените" разиграха след изпълнение на корнер, Лука Модрич центрира на далечната греда, където Тин Йедвай бе забравен и защитникът с глава вкара за 2:1.

68′

Ракитич е заменен от Влашич.

67′

Удар на Асенсио от близка дистанция е блокиран от защитник на домакините.

64′

Мората заменя Аспас.

63′

ГРЕДА!!! Калинич успя да изпревари Иско при центриране на Роберто отдясно. Кълбото попадна в Аспас, чийто удар срещна горната греда.

62′

Асенсио заменя Родриго.

61′

Ракитич нахлу в наказателното поле и опита силен удар, който мина покрай вратата.

56′

ГОООООЛ ЗА ИСПАНИЯ!!! Дани Себайос се разписа. "Ла Роха" организира впечатляваща атака. Яго Аспас намери Иско отляво, халфът пусна към Себайос, а той засече топката във вратата за 1:1.

54′

ГОООЛ ЗА ХЪРВАТИЯ!!! Андрей Крамарич се възползва от грешка при изнасянето на топката на Сержи Роберто, Перишич пресече подаването и с глава изведе нападателя сам срещу Де Хеа, а той хладнокръвно реализира за 1:0.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

45′

Първи отличен шанс за Испания. Модрич сбърка пред наказателното поле. Иско отне топката, преодоля Вида и стреля опасно, но Калинич успя да избие в корнер с една ръка.

44′

Удар на Саул от далечна дистанция минава над вратата.

32′

Перишич опита удар с глава, който мина високо над вратата.

20′

По-активна игра на хърватите в началните минути на срещата. "Ла Роха" все още не съумява да сътвори нищо интересно пред Ловре Калинич.

14′

Нова добра атака на "ватрените". Перишич получи топката в наказателното поле, излъга защитник и опита удар по диагонала, който излезе в аут. Малко не достигна на Андрей Крамарич да засече кълбото във вратата.

6′

ГРЕДА!!! Първа добра възможност в мача. Иван Перишич получи топката отляво, навлезе в наказателното поле и опита удар в близкия ъгъл на Де Хеа, но топката срещна страничния стълб.

1′