Реал (Мадрид) поднесе безкрайно неприятна изненада на своите верни фенове по цял свят. Шампионът на Испания допусна неочаквана загуба от новака в елита на страната Кадис.

"Кралете" отстъпиха на собствен терен с 0:1 в двубой от шестия кръг на испанското първенство.

Снимка 501099

Източник: Twitter

Ранен гол, но във вратата на домакините. На това станаха свидетели телевизионните зрители.

Антони Лосано откри резултата след 16 минути игра.

Синът на Сантиаго Канисарес попадна в групата на Реал (Мадрид)

Лукас е част от отбора на "белите" до 19 години

Каквото и да правеха състезателите на Зинедин Зидан, усилията им не водеха до нищо сериозно и запомнящо се пред вратата на съперника, преди паузата.

Снимка 501098

На полувремето Зизу предприе кардинални промени в състава и изкара от игра Серхио Рамос, Лукас Васкес, Лука Модрич и Иско, които напуснаха за сметка на Едер Милитао, Каземиро, Феде Валверде и Марко Асенсио.

Първата добра възможност за тима обаче бе записана през второто полувреме, но беше пропусната от Карим Бензема, който нацели гредата.

Снимка 501095

Така Реал допусна първа загуба за сезона и не успя да се откъсне на върха в класирането.

"Белия балет" има 10 точки, с колкото разполагат и отборите на Кадис и Гранада.

Малко по-късно тази вечер кръвният враг Барселона има шансове да се изравни с мадридчани, ако спечели гостуването си на Хетафе.