ГООЛ! Меси увеличи преднината на Барса на 4:0!

Серхио Леон отстъпва мястото си на Рубен Кастро

ГОООЛ! Суарес засече топката във въздуха, изпращайки я в мрежата за 3:0!

Жълт картон за Луис Суарес

65′

Паулиньо влиза на мястото на Андре Гомеш

64′

ГОООЛ! Лионел Меси остана непокрит от защитата на Бетис и след като получи хубав пас остана очи в очи с вратаря и с хладнокръвен удар се разписа за 2:0!

59′

ГООЛ! Ракитич извежда Барселона напред в резултата!

57′

Чудесно включване от Фабиан, който получавайки топката директно я изпрати към вратата на Тер Щеген, но стражът бе на мястото си и улови.

51′

Жълт картон за Дурмиси

45′

Начало и на второто полувреме!

45+2′

Край на първата част! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

42′

Вермален няма да продължи участието си в срещата и ще бъде заменен от Умтити

40′

Вермален получи контузия и лекарския екип е на терена.

31′

Малшанс и за Меси! Аржентинецът не успя да насочи топката към целта.

28′

Играта е подновена. Манди ще може да продължи участието си в мача.

27′

Манди лежи на тревата, изглежда има проблем с коляното. Медицинският щаб е на терена, за да му помогне.

26′

Хубав опит от Сержи Роберто! Той получи хубав пас от Суарес и преодоля двама защитници на Бетис, но не успя да насочи добре топката и тя премина над напречната греда.

21′

Жълт картон за Андре Гомеш

14′

Семедо пробва късмета си с удар от границата на наказателното поле, но топката не попадна в очертанията на вратата.

12′

Хоакин пробва да изненада Тер Щеген, но топката премина висока над напречната греда.

3′

Отговорът на Бетис не закъсня. Гуардадо се възползва от пролуката в защитата на каталунците и опита удар от дистанция, но топката прелетя встрани.

2′

Барса се впуска в атака от първата минута, но преди Суарес да успее да стреля, съдията вдигна своя флаг за засада.

1′

Хуан Нарваес Карлес Алена

Тази вечер от 21:45 Реал Бетис приема Барселона в мач от 22-ия кръг на Ла Лига.

През седмицата каталунците записаха първата си загуба през този сезон, отстъпвайки пред Еспаньол с 0:1 в първата среща от четвъртфиналите за Купата на Краля.

Умтити се завръща в игра за Барселона

Самуел Умтити отново в игра за Барса

Завръщането му ще бъде срещу Бетис

Филипе Коутиньо отново няма да може да направи дебюта си с екипа на Барса, тъй като здравословното му състояние все още не е перфектно и от щаба не искат да го рискуват.

Бетис заема 8-ата позиция във временното класиране и спечели три от последните си четири сблъсъка в първенството.