Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич коментира след победата с 3:0 над Етър.

"Доволен съм. Момчетата днес изиграха много добър тактически мач. Много концентрирани и дисциплинирани. Имаше доста промени в състава на Етър, не ги познавам футболистите, които играха. Първото полувреме изчакахаме да видим слабите страни в отбора на домакините. Те се опитваха с директен футбол, дълги подавания. Второто полувреме се разбрахме да контролираме нещата. Много хубави голове, днес момчетата направиха много хубав мач.

Радослав Кирилов: Радвам се, че излизаме от тежката ситуация

"Успяхме да се съберем"

Познавам Ертан Томбак. За съжаление, той имаше контузия, която му пречеше да играе. Знам неговите възможности, добър футболист. Заслужава да е титуляр. Индивидуално не искам да коментирам. Мен ме интересува колективът в тима, ако това нещо го направим, ще е много по-лесно на терена.

Дано продължаваме по този начин да играем мачовете. Да няма контузии на футболистите и съм убеден, че ще успеем да се спасим", заяви Загорчич.