Наставникът на Славия Златомир Загорчич бе доволен от своя отбор след победата с 1:0 като гост над Арда. С успеха "белите" се завърнаха в Топ 6.

"Доста труден мач за нас днес. Арда игра много добре. Доволен съм от играта, която показахме през първото полувреме. През втората част ни натиснаха яко, но успяхме да запазим преднината си.

Трябваше ни повече самочувствие и спокойствие. Спечелихме си три важни точки и вече мислим за следващия мач. Продължаваме по същия начин, надяваме се контузените да се оправят възможно най-бързо. Тасевски ще отсъства по-дълго, но гледаме позитивно на нещата.

Не знам каква е причината и откъде идва напрежението като играем у дома. Знам, че по спечелени точки като гости сме трети в класирането. Явно имаме по-голяма концентрация и дисциплина в защита в тези мачове. Аз обаче искам постоянно да играем едно и също", заяви Заги.

Славия победи Арда с 1:0