Славия завърши наравно 0:0 срещу полския Арка (Гдиня) в контролна среща, играна в Турция.

Това бе втора проверка за "белите" в южната ни съседка, като в първата столичани загубиха с 1:2 от Миедж (Легница).

Снимка 401730

Източник: Twitter

Единствената голова възможност през първата част дойде в 22-ата минута, когато Димитър Велковски стреля от пряк свободен удар, но покрай вратата.

На полувремето двамата треньори направиха много промени.

Георги Йомов пропуска остатъка от подготовката на Славия в Турция

Ще се възстановява от травмата си в София

През втората част "белите" играха стабилно в защита, но трудно стигаха до голови положения. Така срещата логично завърши без победител.

СЛАВИЯ - АРКА 0:0

Стартови състави:

Славия: 12. Джерия, 25. Томбак, 3. Марем, 18 Муньоз, 19. Велковски, 8. Шоколаров, 23. Узунов, 37. Ашковски, 33. Иванов, 20. Кръстев, 9. Чунчуков

Арка: 1. Стейнборс, 33. Збозиен, 23. Марчич, 6. Хелструп, 17. Марчиняк, 10. Зарандия, 16. Дея, 14. Налепа, 22. Янота, 18. Баназжевски, 7. Янковски