Авторът на победното попадение за Славия срещу Левски Филип Кръстев коментира успеха с 2:1 за "белите".

Ето какво каза той:

"През първото полувреме изглеждахме изморени. На почивката си казахме няколко неща и излязохме коренно променени.

Смените, които се появиха, се включиха много добре. Имаме силна скамейка и го доказахме.

Всеки, който играе се раздава на сто процента. Занапред трябва да съм по-концентиран. Имах пропуск, а това не е добре.

Трансферът ми влияе добре. Играя с допълнителна амбиция. Знам, че мачовете до края на престоя ми тук, ще бъдат много важни за мен. Имам представа какво е нивото. Не ме е страх от конкуренцията в чужбина", каза Кръстев.

Левски загуби от Славия с 1:2

Славия с драматичен обрат срещу Левски, битката за второто място в елита ще е безмилостна!

Филип Кръстев бе големият герой за "белите", Димитров отново наказа "сините"