Топка за Луис Суарес отдясно в наказателното поле, но ударът на уругваеца по диагонал минава до гредата.

80′

Жорди Алба заменя Нелсон Семедо.

76′

ГОООЛЛЛ ЗА СЕВИЛЯ! Контраатака на андалусийците, подхваната от Андре Силва премина през Евер Банега, който отляво в наказателното поле стреля по диагонал към вратата, топката отиде към далечния ъгъл, а Бен Йедер я засече за 2:0!

Снимка 402104

73′

Жълт картон за Гомес.

71′

Андре Силва заменя Хесус Навас.

66′

Васкес заменя голмайстора Сарабия, който обира аплодисментите на "Рамон Санчес Писхуан".

64′

Коутиньо можеше да изравни секунди, след като се появи в игра! Грешка на домакините в центъра на защитата позволи на бразилеца да напредне фронтално срещу вратата в наказателното поле, но ударът мина над вратата!

63′

Суарес заменя Боатенг.

63′

Коутиньо заменя Малком.

61′

Нов шанс за домакините! Промес центрира към Банега, който засече с глава пред вратарското поле, но топката мина над вратата!

58′

ГООООЛЛЛ ЗА СЕВИЛЯ! Сарабия открива резултата, след като се възползва от остро центриране на Куйнси Промес от левия фланг - 1:0 за домакините!

Снимка 402103

57′

Шанс за Севиля! Амаду бе намерен непокрит около точката на дузпата, но ударът на футболиста на Севиля мина встрани от вратата!

53′

Нелсон Семедо стреля извън наказателното поле, топката рикошира в играч на Севиля и излиза в корнер.

48′

Куйнси Промес е изведен зад гърба на защитата на Барса, но е маркирана засада на холандеца.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме!

Снимка 402092

44′

И Севиля отговаря подобаващо! Бен Йедер бе изпуснат от играчите на Барса пред вратарското поле, но ударът на нападателя на домакините е спасен от Силесен!

41′

Най-чистото положение от началото на мача е на сметката на Барса! Артур изведе по отличен начин Малком, бразилецът финтира вратаря Сориано, но от няколко метра не успя да уцели опразнената врата!

36′

Бен Йедер направи за смях няколко футболисти на Барселона в наказателното поле, но ударът му бе доста неточен.

31′

Домакините искат фаул за нарушение на Ленгле на чудесна позиция пред наказателното поле, но няма кой да им го даде.

25′

Домакините поискаха дузпа за игра с ръка на Артуро Видал, последва справка с помощта на ВАР, но въпреки това главният съдия не посочи бялата точка!

22′

Отсъствието на голяма част от звездите на Барселона дава отражение върху играта на каталунците, които от началото на мача по никакъв начин не са затруднили вратря на съперника.

Снимка 402098

Източник: fcsevilla;twitter

17′

Несериозно изпълнение на Иван Ракитич, който стреля от много голяма дистанция, при това крайно неточно.

11′

Домакините опитват да установят натиск в половината на каталунците в последните 2-3 минути.

8′

Извеждащо подаване към Бен Йедер в наказателното поле е пресечено от Жерар Пике в ключов момент.

5′

Предпазливо начало на срещата, действията се развиват в средата на терена.

1′

Начало на срещата на "Рамон Санчес Писхуан"! Дебют за каталунците прави новото попълнение Кевин-Принс Боатенг.