Какъв пропуск на Славия! Йомов намери отлично Калоян Кръстев, който на метри от вратата направи по-трудното, пращайки топката в аут!

Жълт картон за Да Силва-Биси.

65′

Траянов влиза на мястото на Георгиев.

64′

Треньорът на Септември - Димитър Васев, е изгонен, след като влезе в остър спор със съдията Георги Давидов. Претенциите на специалиста са за отсъдената дузпа. Според наставника нарушението е било извън наказателното поле, а повторенията показват, че специалистът май има право.

62′

ГОООЛЛЛЛ ЗА СЛАВИЯ! Резултатът вече е 2:0, след като Иван Минчев реализира от бялата точка.

61′

Втори жълт картон, съответно червен за Бранеков, който извършва и дузпа!

57′

Битката е предимно в средата на терена, а през втората част липсват опасности пред двете врати.

51′

Абут е заменен от Мба.

49′

Разбъркване в наказателното поле на Септември, топката все пак е избита далеч от вратата на Галев.

45′

Начало на второто полувреме!

45+4′

Край на първото полувреме!

43′

Играчите на Септември са по-активни в последните 10-15 минути, а играчите на Димитър Васев успяха да пренесат събитията в половината на съперника.

34′

Най-после нещо интересно в предни позиции и от Септември! При центриране от фаул Крис Гади засича топката с глава на 7-8 метра от вратата, но кълбото минава много близо до страничната греда!

33′

Жълт картон за Бранеков.

32′

Кошмарна грешка, домакините оцеляват! Петър Генчев подари топката в краката на Ивайло Димитров, но Галев изби в краката на Абут, който намира Йомов, но последният от чудесна позиция стреля в аут!

31′

Галев спасява сигурно второ попадение във вратата си след добро изпълнение на Минчев от фаул!

30′

Жълт картон за Румен Трифонов.

29′

Символичните домакини от Септември изпитват трудности в първия близо половин час на двубоя, което видимо се отразява в организацията на играта на футболистите на Димитър Васев.

24′

Септември загуби топката в собствената си половина, но Абут прибърза с подаването към откъсващия се сам срещу вратаря Димитров.

21′

Ново чудесно нападение на славистите! Атака по десния фланг завършва с пас към Абут в наказателното поле, който със силен удар от воле намира тялотото на защитник на Септември пред вратата!

19′

Опасно разбъркване пред вратата на Септември, на метри от голлинията на Галев, топката излиза в корнер.

17′

Принудителна смяна в Славия - вратарят Георги Петков отстъпва мястото си на Кирев.

11′

ГООООЛЛЛ ЗА СЛАВИЯ! Ивайло Димитров бележи за 1:0, след като напредна отляво в наказателното поле и с плътен удар по диагонал вкара топката в мрежата!

5′

Ивайло Димитров си осигури удобна позиция за стрелба извън наказателното поле, но ударът му от дъгата на наказателното поле минава високо над вратата.

4′

Действията се развиват предимно в центъра на терена в началните минути на мача.

1′

21. Янко Сандански 23. Владислав Узунов

Септември приема Славия във втория мач от програмата на Първа лига за днес. Срещата на "Васил Левски" започва в 21,00 часа, а двата отбора влизат в различни изходни позиции.

"Белите" ще търсят първи успех, след като записаха 1:1 на старта срещу ЦСКА, но в миналия кръг допуснаха домакинска загуба от Ботев с 2:3.

Септември тръгна с поражение у дома с 0:2 от Дунав, но за сметка на това успя да се реваншира за грешната си стъпка след минимална победа над Пирин с 1:0 в Благоевград.

Със сигурност двубоят днес предвещава интересни моменти и пред двете врати, а кой ще има повече поводи за радост след края на мача ще разберем около 23,00 часа...