Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+2′

Край на мача!

90+1′

ГООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Още един гол на Обертан, който бележи с удар извън наказателното поле - 4:1!

82′

ГООООЛЛЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Играчите на Митов намаляват след попадение от дузпа на Антони Иванов - 3:1!

79′

Шанс за хеттрик на Костов! Нападателят бе намерен на удобна позиция почти фронтално срещу вратата, но ударът му мина до гредата!

76′

Панайотов заменти Тиам.

75′

Антони Иванов замени Асен Чандъров.

72′

Удар на Прохазка от разстояние, топката попада в ръцете на Янко Георгиев.

70′

Байду замени Сандански.

69′

Жорди Гомес замени Нашименто.

67′

Кабрал замени Паулиньо.

66′

ГООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Габриел Обертан се възползва от пас на Прохазка, а французинът с хубав удар от наказателното поле направи резултата класически - 3:0 за Левски!

61′

Жълт картон за Сандански.

58′

57′

ГООЛЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Втори гол на Костов, който отново с глава, засича центриране на Нашименто от корнер - 2:0!

54′

Паулиньо подхвана добра контраатака за Левски, намери Обертан отляво на фланга, но французинът се затвори и топката бе избита в корнер.

52′

Крис Гади опази топката в наказателното поле и я пусна към Галчев, който обаче стреля крайно неточно над вратата.

49′

Левски можеше да покачи на 2:0! Нашименто центрирае много добре от фаул към далечната греда, където Яблонски бе оставен непокрит, но ударът на защитника с глава мина до гредата!

46′

Смяна на почивката в Септември - Тилев е заменил Меледже.

45′

Начало на второто полувереме.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Прохазка опита параболичен удар пред дъгата на наказателното поле, но Георгиев с върха на пръстите си изби в корнер.

44′

Нова атака на Левски, при която Прохазка намери с хубаво движение Нашименто, който стреля от въздуха, но топката попада в обсега на Янко Георгиев.

42′

Паулиньо намери добре Костов в наказателното поле, голмайсторът до момента свали топката към Прохазка, който стреля от точката на дузпата, но топката мина встрани от вратата.

41′

Мартин Тошев опита интересно изпълнение по диагонал от въздуха пред наказателното поле, но ударът му мина далеч от целта.

38′

Обертан комбинира добре с Нашименто, който успя да си осигури добра позиция за стрелба, но ударът на португалеца е крайно неточен.

33′

Левски заигра с повече настроение след гола, а играчите комбинират по-спокойно помежду си.

29′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Обертан взаимодейства с Цветкович, който центрира от десния фланг и Станислав Костов бележи дебютния си гол за "сините" с глава - 1:0!

24′

Жълт картон за Фабиано.

23′

Най-накрая нещо по-интересно пред вратата на Септември. Прохазка опита удар по диагонал от наказателното поле, топката попадна в Станислав Костов, който мигновено опита да стреля, но ударът му бе блокиран.

20′

Както в голяма част от мачовете на Левски при Делио Роси, отборът играе мудно и доста предвидимо.

16′

Жълт картон за Тиам.

13′

Жълт картон за Меледже.

12′

Играта се развива предимно в центъра на терена, с леко териториално превъзходство на "сините", което обаче не води до опасности пред вратата на Септември.

9′

Нашименто опита извеждащ пас към Паулиньо към наказателното поле, но защитник на Септември успя да пресече подаването.

5′

Играта е спряна в 5-ата минута за аплодисменти за Георги Марков, който носеше №5, докато беше активен футболист.

3′

Добра атака на Левски чрез Паулиньо по левия фланг премина през Иван Горанов, който намери Станислав Костов отстрани на вратарското поле, но опитът за удар на последния е неуспешен.

1′

Начало на мача, който започна с минута мълчание в памет на починалите Павел Панов и Георги Марков.

20 Ишмаел Байду 71. Васил Панайотов

Септември и Левски излизат в мач от 22-ия кръг на Първа лига, който ще се играе на националния стадион "Васил Левски". Срещата предвещава интересни моменти, още повече че в първия двубой между тези два отбора на "Герена" имаше доста интересни ситуации и пред двете врати.

Не липсваха и дискусионните такива, а в крайна сметка Левски спечели с 2:0, а в онзи мач Габриел Обертан отбеляза дебютния си, и единствен за момента, гол със синята фланелка.

Днес Делио Роси се очаква да направи размествания спрямо състава, който победи Ботев с голям късмет миналата седмица при подновяването на шампионата.

Септември пък влиза в срещата като отбор, който успя да навакса изоставане от три гола при гостуването на Етър. Играчите на Николай Митов стигнаха до 3:3 и точка във Велико Търново, макар че изоставаха с 0:3 на почивката.

Двубоят днес ще започне с минута мълчание в памет на Павел Панов и Георги Марков, които си отидоха от този свят преди дни.