Старши треньорът на Реал (Мадрид) Зинедин Зидан говори за равенство в играта с Реал Сосиедад (1:1).

"Играхме добър мач. Може би началото не беше най-доброто, но имахме шансове, особено очевидни - през първото полувреме. Но не успяхме да вкараме. Загубихме две точки, играхме у дома, но не можахме да спечелим, защото имаше противник отсреща и той имаше добър мач.

Реал (Мадрид) измъкна точка от Реал Сосиедад

Срещата завърши 1:1

Смених веригата, защото бях недоволен от натиска и други неща. Отне 10-15 минути и го промених отново, играхме по-добре 4-3-3. Промените засегнаха играта по най-добрия начин. Ако ме питате за трети път - да, това може да навреди на отбора.

Трябваше да направим смени, защото отборът беше уморен след час. Трябваше да се намерят някои нови неща, за да се промени динамиката. Трябва да запазим спокойствие, да не се притесняваме. Имахме добър мач, имахме 3-4 шанса да отбележим. Търпение, спокойствие и релаксация. Отборът създава моменти, трябва да продължите в същия дух", заяви Зида.