Зинедин Зидан даде висока оценка за играта на футболистите си, въпреки отпадането от Манчестър Сити в Шампионската лига. Ето какво каза треньорът на Реал (Мадрид):

"Няма как да сме доволни, след като отпаднахме, но трябва да се гордеем с това, което направихме. Съперникът също игра добре. Сега не е моментът да се оправдаваме и да търсим извинения.

Загубихме, но важното е, че съм горд с усилията, които отборът положи.

Манчестър Сити отстрани Реал (Мадрид) и е на четвъртфинал в Шампионската лига

Кошмарни грешки провалиха Реал (Мадрид), Ман Сити е на 1/4-финал в Шампионската лига

"Гражданите" отново победиха испанския колос с 2:1

Отстъпихме и в двата мача, следователно нашият противник продължава напред заслужено. В първите 15-20 минути остана усещането, че не можем да се справим с тяхната преса. После заиграхме добре.

През второто полувреме, когато беше най-силният ни период, пропуснахме да вкараме втори гол", каза французинът.